Falk Traktor Claas Axos šlapací
Falk Traktor Claas Axos šlapací

Falk Traktor Claas Axos šlapací

od 6 510 Kč
Všechny malé milovníky stavebních strojů jistě potěší šlapací traktůrek s odpojitelnou vlečkou, čelním nakladačem a rypadlem. Vyniká snadnou ovladatelností a mimořádnou stabilitou, což zaručuje bezproblémové a pohodové užívání. Je vyroben z kvalitního plastu. Každého nezbedu jistě potěší klakson umístěný na volantu pomáhající s oznámením příjezdu. Určeno pro děti od 3 do 7 let. Přední nakladač Dětský šlapací traktor s mechanickým přední…
eFitness.cz
Doprava zdarma Skladem
8 000 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Falk Traktor Claas Axos šlapací
Výrobce: FALK
Minimální cena: 6 510 Kč
Maximální cena: 8 000 Kč
Ušetříte až: 1 490 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Všechny malé milovníky stavebních strojů jistě potěší šlapací traktůrek s odpojitelnou vlečkou, čelním nakladačem a rypadlem. Vyniká snadnou ovladatelností a mimořádnou stabilitou, což zaručuje bezproblémové a pohodové užívání. Je vyroben z kvalitního plastu. Každého nezbedu jistě potěší klakson umístěný na volantu pomáhající s oznámením příjezdu. Určeno pro děti od 3 do 7 let. Přední nakladač Dětský šlapací traktor s mechanickým přední nakladačem s funkcemi jako skutečný bagr. Snadné ovládání a pevnost nakladače zajistí zvednutí plné radlice bez větší námahy. Mechanické rypadlo Díky mechanickému rypadlu naberete vše co potřebujete a vyhloubíte jakoukoliv díru. Rypadlo má důmyslný ovládací systém, kterým ho můžete ovládat z jednoho místa. Promyšlená konstrukce dětského traktoru zajišťuje snadné ovládaní i těžšího nákladu. Odpojitelná vlečka Šlapací traktor s vlečku, kterou lze snadno odpojit a připojit kdykoliv budete chtít, si zamiluje každé dítě. Oje vlečky je k traktoru připojeno pomocí aretačního kolík, který se jednoduše vysune. Funkční klakson Volant je osazen funkčním klaksonem, který dá vždy vědět, že se šlapací traktor s malým traktoristou blíží. Výklopná vlečka Dětský traktor s výklopnou vlečkou pro snadné vyložení nákladu. K bezproblémovému vyklopení je korba osazena ručkou. Nosnost Všechny dětské traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků EU norem. Vhodné pro děti od 3-7 let Francouzská společnost FALK se především zaměřuje na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, proto jsou všechny její produkty důkladně testovány, aby byli vhodné i pro malé děti. Společnost FALK Společnost Falk (FALQUET) se specializuje na výrobu outdoorový hraček. Portfolio značky zahrnuje imitace traktorů, čtyřkolek, motorek, tříkolek a dalších vozítek. Naleznete zde hračky pro děti od 1 do 7 let. Společnost se vyznačuje velmi kvalitním a detailním zpracováním výrobků. Francouzská společnost FALK vznikla v roce 1947. Sídlo společnosti je v Oyonnaxu (Francie). Od počátku 70. let je sortiment zaměřen na výrobu plastových hraček. V současné době je společnost předním evropským výrobcem outdoorových hraček. Vyrobeno ve Francii Všechny produkty značky jsou vyrobeny ve Francii a májí veškeré bezpečností certifikáty. K výrobě je použit zejména polyethylen a polypropylen s vysokou pevností a stálostí. Vlastnosti Vyrobeno z kvalitního plastu Snadno ovladatelný a stabilní Pohon zadního kola Klakson na volantu Odpojitelná vlečka Nakladač a rypadlo Pro děti od 3 do 7 let. Gumový pás na kola Gumové pásy na kola dětského traktoru zvyšují komfort jízdy, prodlužují životnost výrobku a v neposlední řadě výrazně snižují hlučnost při jízdě.

Falk Šlapací traktor Claas Axos s přední i zadní lžící

Šlapací traktor s přední i zadní lžící.

Traktor má posuvnou sedačku a nastavitelné pedály, je stabilní. Sedačku traktoru lze otočit vzad pro bagrování. Součástí traktoru je sklápěcí vozík, který lze odpojit.

Vyrobeno z kvalitního odolného plas

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.