MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Kuchařky » Srovnání cen experti komunity jQuery: jQuery

Kuchařky

experti komunity jQuery: jQuery cena od 0 Kč

experti komunity jQuery: jQuery

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: jQuery - experti komunity jQuery. Zaujala vás knihovna jQuery a rádi byste věděli, jak ji co nelépe využít ve svých projektech? Chtěli byste jednoduše obohatit své webové stránky o zajímavé interaktivní prvky a zároveň nenarušit jejich funkčnost a vzhled v různých prohlížečích? Díky této knize budete mít k ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

experti komunity jQuery: jQuery - parametry

Název produktu: experti komunity jQuery: jQuery
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: jQuery - experti komunity jQuery. Zaujala vás knihovna jQuery a rádi byste věděli, jak ji co nelépe využít ve svých projektech? Chtěli byste jednoduše obohatit své webové stránky o zajímavé interaktivní prvky a zároveň nenarušit jejich funkčnost a vzhled v různých prohlížečích? Díky této knize budete mít k dispozici vyčerpávající sbírku návodů, řešení problémů a praktických příkladů použití knihovny jQuery. Zkušení autoři, kteří se přímo či nepřímo podílejí na vývoji knihovny jQuery, vás nejdříve seznámí se základy knihovny jQuery a poté vás postupně provedou řešeními problémů ze všech oblastí běžných při vývoji moderních webových stránek. Ke každému řešení je připojena diskuze nabízející hlubší vhled do dané problematiky a případné alternativní možnosti řešení. Jednotlivé problémy jsou přehledně členěny do tematických sekcí, díky čemuž bude nalezení požadovaného řešení dílem okamžiku. Publikace vás mimo jiné naučí, jak: - Efektivně vybírat a pracovat s elementy - Zjišťovat a nastavovat rozměry a umístění elementů - Aplikovat na elementy animované efekty - Pracovat s událostmi a vytvářet vlastní události - Vylepšovat formuláře a provádět jejich validaci - Používat a vytvářet zásuvné moduly knihovny jQuery - Implementovat komponenty uživatelského rozhraní - Pracovat s knihovnou jQuery UI a aplikovat její motivy - Zajistit spolupráci Ajaxu s různými datovými formáty - Nasadit knihovnu jQuery ve velkých projektech - Provádět testy jednotek Komentář Johna Resiga: „Nesmírně mě těší, když vidím případy, v nichž je aplikační rozhraní, o kterém jsem si myslel, že jej dobře znám, použito novým, zajímavým způsobem. Pevně doufám, že tato kniha vám bude dobře sloužit a naučí vás, jak novým a zajímavým způsobem využívat knihovnu jQuery.“ - John Resig, tvůrce knihovny jQuery Publikace: jQuery - experti komunity jQuery. Kniha jQuery - Kuchařka programátora Vám nabízí internetový obchod itek.cz za výhodnou cenu. Široký výběr produktů značky COMPUTER PRESS, a.s. Kniha jQuery - Kuchařka programátora je aktuálně a může být u Vás do dvou dní. Nabízíme také další Knihy Literatura Učebnice . Zkušení autoři, kteří se přímo či nepřímo podílejí na vývoji knihovny jQuery, vás nejdříve seznámí se základy knihovny jQuery a poté vás postupně provedou řešeními problémů ze všech oblastí běžných př ... Kuchařka programátoraCPress 2010Kniha, čeština, 440 stran


Přidat recenzi pro experti komunity jQuery: jQuery

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.