Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Žatecká, Milana Hrušáková: Zákon o soudnictví ve věcech mládeže

Učebnice/Odborná literatura

Eva Žatecká, Milana Hrušáková: Zákon o soudnictví ve věcech mládeže

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o soudnictví ve věcech mládeže - Eva Žatecká, Milana Hrušáková . Předmětem obsahu komentáře je úprava trestní odpovědnosti mládeže, ukládání opatření za protiprávní činy, řízení ve věcech mládeže a výkon těchto opatření. Jedná se o komplexní úpravu hmotněprávních a procesních aspektů trestání mládeže včetně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Žatecká, Milana Hrušáková: Zákon o soudnictví ve věcech mládeže koupíte i tady

Specifikace Eva Žatecká, Milana Hrušáková: Zákon o soudnictví ve věcech mládeže

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 574 Kč

Předmětem obsahu komentáře je úprava trestní odpovědnosti mládeže, ukládání opatření za protiprávní činy, řízení ve věcech mládeže a výkon těchto opatření. Jedná se o komplexní úpravu hmotněprávních ... a dál?

Produkt Eva Žatecká, Milana Hrušáková: Zákon o soudnictví ve věcech mládeže

Eva Žatecká, Milana Hrušáková: Zákon o soudnictví ve věcech mládeže - parametry

Název produktu: Eva Žatecká, Milana Hrušáková: Zákon o soudnictví ve věcech mládeže
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 574 Kč
Maximální cena: 680 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o soudnictví ve věcech mládeže - Eva Žatecká, Milana Hrušáková . Předmětem obsahu komentáře je úprava trestní odpovědnosti mládeže, ukládání opatření za protiprávní činy, řízení ve věcech mládeže a výkon těchto opatření. Jedná se o komplexní úpravu hmotněprávních a procesních aspektů trestání mládeže včetně vymezení sankcí, které je možné mládeži za protiprávní činy uložit. Vymezeny jsou rozdíly speciální právní úpravy mládeže oproti úpravě v obecných a souvisejících předpisech, zejména v trestním zákoníku. Zákon se vztahuje se na všechny osoby mladší 18 let, které se dopustí protiprávních činů. Autorky komentáře poskytují komplexní výklad k daným ustanovením, přičemž dané instituty ilustrují a doplňují  předmětnou judikaturou, součástí jsou také související ustanovení tohoto zákona i souvisejících předpisů. Komentář je určen především pracovníkům justice, policie, orgánů sociálně-právní ochrany dětí a Probační a mediační služby, cennou pomůcku však nabízí všem, kdo se zajímají o problematiku kriminality mládeže. Zákon o soudnictví ve věcech mládeže - Eva Žatecká, Milana Hrušáková od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.