Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eva Zacharová, Miroslava Hermanová: Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení

Knihy

Eva Zacharová, Miroslava Hermanová: Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení

Hodnocení: 1x
  • 4

Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení - Zacharová, Hermanová. Základní učebnice pro předmět zdravotnická psychologie na všech stupních studia ošetřovatelství je koncipována jako teoreticko – praktický celek. V teoretické části seznamuje čtenáře s problematikou psychologie nemocných. Zabývá se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Zacharová, Miroslava Hermanová: Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení koupíte i tady

Specifikace Eva Zacharová, Miroslava Hermanová: Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 246 Kč

Publikace: Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení - Zacharová Eva;Hermanová Miroslava;Šrámková Jaroslava. Základní učebnice pro předmět zdravotnická psychologie na všech stupních studia ošetřovatelství je koncipována jako teoreticko - praktický celek. V teoretické části seznamuje čtenáře s problematikou psychologie nemocných. Zabývá se psychickými stavy v rámci diagnosticko terapeutické činnosti, při poskytování psychické pomoci nemocným v průběhu léčby a při vyrovnávání se s chronickými stavy » ... a dál?

Produkt Eva Zacharová, Miroslava Hermanová: Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení

Eva Zacharová, Miroslava Hermanová: Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení - parametry

Název produktu: Eva Zacharová, Miroslava Hermanová: Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 246 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení - Zacharová, Hermanová. Základní učebnice pro předmět zdravotnická psychologie na všech stupních studia ošetřovatelství je koncipována jako teoreticko – praktický celek. V teoretické části seznamuje čtenáře s problematikou psychologie nemocných. Zabývá se psychickými stavy v rámci diagnosticko terapeutické činnosti, při poskytování psychické pomoci nemocným v průběhu léčby a při vyrovnávání se s chronickými stavy nemoci. Učebnice poskytuje teoretické znalosti základních psychologických postupů při komunikaci s pacienty s různým druhem a stupněm poškození zdraví. Kniha pomůže studentům a sestrám zvládat náročné situace v péči o individuální potřeby nemocných, handicapovaných a umírajících. Autoři berou v úvahu také důležitost péče o duševní stav zdravotnických pracovníků. V druhé části učebnice si formou praktických cvičení studenti mohou procvičovat řešení a zvládání různých problémových situací. Naučí se řešit situace s nimiž se budou setkávat v osobním a pracovním životě. Kniha je určena také sestrám, které chtějí získat nejnovější poznatky z oboru. Kniha je doplněna interaktivním CD s praktickými úkoly a pracovními listy. Kniha vychází za podpory Nemocnice Na Homolce a s využitím grantu MŠMT č. 1529 P 2006. Zdravotnická psychologie - Teorie a praktická cvičení - Zacharová, Hermanová od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Eva Zacharová; Miroslava Hermanová; Jaroslava ŠrámkováTeorie a praktická cvičeníGRADA 2007Kniha, čeština, 232 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.