Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Večerková: Obchodní právo

Učebnice/Odborná literatura

Eva Večerková: Obchodní právo

Hodnocení: 1x
  • 4

MERITUM Obchodní právo je publikací nového typu, která se poprvé objevuje na našem knižním trhu a vychází vstříc potřebám nejširší právnické obce, jakož i dalším zájemcům o obchodní právo, především z řad podnikatelů a zaměstnanců firem, jejichž okruh pracovních zájmů zasahuje zejména do oblasti obchodních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Večerková: Obchodní právo

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 228 Kč

MERITUM Obchodní právo je publikací nového typu, která se poprvé objevuje na našem knižním trhu a vychází vstříc potřebám nejširší právnické obce, jakož i dalším zájemcům o obchodní právo, především z ... a dál?

Produkt Eva Večerková: Obchodní právo

Eva Večerková: Obchodní právo - parametry

Název produktu: Eva Večerková: Obchodní právo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 228 Kč
Maximální cena: 1 231 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

MERITUM Obchodní právo je publikací nového typu, která se poprvé objevuje na našem knižním trhu a vychází vstříc potřebám nejširší právnické obce, jakož i dalším zájemcům o obchodní právo, především z řad podnikatelů a zaměstnanců firem, jejichž okruh pracovních zájmů zasahuje zejména do oblasti obchodních závazkových vztahů, firemního práva aj. Zároveň je také vhodnou učební pomůckou pro studenty. Cílem autorů bylo vždy vyložit příslušné otázky co nejsrozumitelněji, ne však na úkor odbornosti. Výklad směřuje vždy nejprve k řešení klíčových otázek dané problematiky se snahou postihnout všechny možné odchylky a výjimky. Upouští se od dlouhých teoretických výkladů, historických exkurzů a srovnání. Obchodní právo - kolektiv autorů . Základem publikace je systematický výklad problematiky obchodního zákoníku. Obchodní právo - kolektiv autorů od nakladatelství Aspi v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Základem publikace je systematický výklad problematiky obchodního zákoníku. (výklad je zpracován k právnímu stavu ke dni 1.3.2005) Autor : Eva Večerková, Druh sortimentu : Kniha, Obchodní právo, Jazyk : Čeština, Počet stran : 1386


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.