Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Rychlíková: Bolesti v kříži

Učebnice/Odborná literatura

Eva Rychlíková: Bolesti v kříži

Hodnocení: 1x
 • 4

Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické lékaře Anotace: Bolesti celého hybného systému, včetně bolestí páteře, jsou celosvětově prakticky nejčastější bolestí, která trápí spoustu nemocných. Jejich počet stoupá i proto, že se prodlužuje věk populace, zdravotní péče je přístupná v ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.89382
skladem

Jaké má kniha
Bolesti v kříži
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Rychlíková: Bolesti v kříži koupíte i tady

Specifikace Eva Rychlíková: Bolesti v kříži

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 296 Kč

Bolesti celého hybného systému, včetně bolestí páteře, jsou celosvětově prakticky nejčastější bolestí, která trápí spoustu nemocných. Problematika vertebrogenních obtíží je velmi široká a týká se několika lékařských oborů. ... a dál?

Produkt Eva Rychlíková: Bolesti v kříži

Eva Rychlíková: Bolesti v kříži - parametry

Název produktu: Eva Rychlíková: Bolesti v kříži
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 296 Kč
Maximální cena: 495 Kč
Ušetríte až: 199 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Průvodce diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou pro praktické lékaře Anotace: Bolesti celého hybného systému, včetně bolestí páteře, jsou celosvětově prakticky nejčastější bolestí, která trápí spoustu nemocných. Jejich počet stoupá i proto, že se prodlužuje věk populace, zdravotní péče je přístupná v daleko širším měřítku nežli v minulosti, a také proto, že se zlepšují i možnosti diagnostiky. Nemalý podíl na vzniku nejrůznějšího postižení celého hybného systému má i způsob dnešního života, zvýšená životní úroveň a také technický pokrok. Změna životního stylu, rozvoj automobilismu a dá se říci i určitá pohodlnost, vedou ke snížení fyzických nároků. Snížení pohybu vede také k tomu, že postižení mají daleko častěji bolesti, a to vede ke zvýšení spotřeby nejrůznějších analgetik a nesteroidních antirevmatik. Velkou skupinu nemocných s postižením pohybového systému tvoří nemocní s vertebrogenními obtížemi. Vertebrogenní poruchy patří celosvětově k nejčastějším příčinám bolesti. Jejich etiologii, diagnostice, diferenciální diagnostice a léčení je věnována nová kniha doc. Rychlíkové. Zvládnutí bolesti vhodnou analgetickou medikací je obvykle základním předpokladem všech dalších postupů. Problematika vertebrogenních obtíží je velmi široká a týká se několika lékařských oborů, a to neurologie, interny, rehabilitace, ortopedie, revmatologie, rentgenologie a dalších. Obsah: 1 / Úvod
 • 2 / Základy funkční anatomie, biomechaniky a funkce páteře
 • 3 / Etiopatogeneze funkčních vertebrogenních poruch a jejich klinické projevy
 • 4 / Vyšetřování a diagnostika funkčních vertebrogenních poruch
 • 5 / Funkční rtg vyšetření páteře
 • 6 / Terapie vertebrogenních poruch
 • 7 / Klinická symptomatologie funkčních vertebrogenních poruch a jejich léčba
 • 8 / Cviky při vertebrogenních obtížích
 • 9 / Prevence a sport u vertebrogenních obtíží

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.