Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Janečková, Václav Bartík: Zpracování osobních údajů obcemi

Učebnice/Odborná literatura

Eva Janečková, Václav Bartík: Zpracování osobních údajů obcemi

Hodnocení: 1x
  • 4

Zpracování osobních údajů obcemi - Václav Bartík, Eva Janečková . Nová publikace na velmi aktuální téma zpracování osobních údajů podrobně informuje, jaké jsou povinnosti obcí při zpracování osobních údajů při své práci, např. při zveřejňování na úřední desce, při zpracování agendy přestupků a také v případě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zpracování osobních úda..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Janečková, Václav Bartík: Zpracování osobních údajů obcemi koupíte i tady

Specifikace Eva Janečková, Václav Bartík: Zpracování osobních údajů obcemi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 311 Kč

Nová publikace na velmi aktuální téma zpracování osobních údajů podrobně informuje, jaké jsou povinnosti obcí při zpracování osobních údajů při své práci, např. při zveřejňování na úřední desce, př ... a dál?

Produkt Eva Janečková, Václav Bartík: Zpracování osobních údajů obcemi

Eva Janečková, Václav Bartík: Zpracování osobních údajů obcemi - parametry

Název produktu: Eva Janečková, Václav Bartík: Zpracování osobních údajů obcemi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 311 Kč
Maximální cena: 408 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zpracování osobních údajů obcemi - Václav Bartík, Eva Janečková . Nová publikace na velmi aktuální téma zpracování osobních údajů podrobně informuje, jaké jsou povinnosti obcí při zpracování osobních údajů při své práci, např. při zveřejňování na úřední desce, při zpracování agendy přestupků a také v případě instalace kamerových systémů atd. Je skutečností, že obce, resp. obecní úřady, jsou významným správcem osobních údajů, což ostatně plyne z jejich poslání a úkolů, které musí plnit na úseku veřejné správy v širokém slova smyslu. Obce jsou také subjektem, kterému je do vínku svěřena péče o všestranný rozvoj svého území a potřeby svých občanů a rovněž při plnění svých úkolů chrání veřejný zájem. Obce jsou nadány širokou samostatnou působností a jsou jí, resp. obecním úřadům, svěřovány v přenesené působnosti i významné úkoly v oblasti veřejné správy. To vše pak jednoznačně znamená, že prvkem, který se aktivitami obce táhne jako červená nit, je občan, obyvatel obce, nebo také chceme-li fyzická osoba, v terminologii zákona o ochraně osobních údajů. Ochranu soukromí při zpracování osobních údajů pak upravuje právě zákon o ochraně osobních údajů, který v souladu s právem Evropských společenství, mezinárodními smlouvami, kterými je Česká republika vázána, upravuje práva a povinnosti při zpracování osobních údajů a stanoví podmínky, za nichž se uskutečňuje předávání osobních údajů do jiných států. A právě obce jsou subjekty, které v postavení správce (výjimečně zpracovatele) s osobními údaji nakládají. Na řadu z výše uvedených aspektů upozorňuje tato publikace. Autoři publikace na průřezu řady typických i méně typických činností a aktivit obcí ukazují, jak mnohovrstevná a někdy i složitá je ochrana osobních údajů v aplikační praxi. Zpracování osobních údajů obcemi - Václav Bartík, Eva Janečková od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.