Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eva Hošnová, Ivana Bozděchová: Český jazyk 6 pro základní školy: Pracovní sešit

Knihy

Eva Hošnová, Ivana Bozděchová: Český jazyk 6 pro základní školy: Pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit Český jazyk pro 6. ročník ZŠ je nedílnou součástí práce s učebnicí. Rozšiřuje repertoár cvičení a úkolů z učebnice, uplatní se jak ve školní práci, tak při domácí přípravě do školy. Formát A 4, 56 stran Recenze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Český jazyk 6 pro zákla..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Hošnová, Ivana Bozděchová: Český jazyk 6 pro základní školy: Pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Eva Hošnová, Ivana Bozděchová: Český jazyk 6 pro základní školy: Pracovní sešit

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 60 Kč

Pracovní sešit procvičuje učivo z učebnice pro 6. ročník ZŠ. ... a dál?

Produkt Eva Hošnová, Ivana Bozděchová: Český jazyk 6 pro základní školy: Pracovní sešit

Eva Hošnová, Ivana Bozděchová: Český jazyk 6 pro základní školy: Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Eva Hošnová, Ivana Bozděchová: Český jazyk 6 pro základní školy: Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 60 Kč
Maximální cena: 128 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit Český jazyk pro 6. ročník ZŠ je nedílnou součástí práce s učebnicí.

Rozšiřuje repertoár cvičení a úkolů z učebnice, uplatní se jak ve školní práci, tak při domácí přípravě do školy.

Formát A 4, 56 stran

Recenze učebnice:

k učebnici českého jazyka pro vás autorky připravili i pracovní sešit. Při plnění úkolů, které jsou v něm zadány, můžete především zjistit, do jaké míry jste porozuměli učivu vyloženému a procvičovanému v učebnici českého jazyka pro 6.ročník. Vedle toho však také poznáte, jestli pracujete pozorně, pečlivě, jestli umíte získané vědomosti utřídit a využít je při formulování vlastních textů. Vždyť to, zda se dovedeme správně vyjadřovat a dobře obhajovat vlastní myšlenky a názory, i to, jak dokážeme porozumět sdělením ostatních lidí, je pro každého z nás po celý život velmi důležité.

Správnost řešení zadaných úkolů vám může pomoci ověřit nejen vaše paní učitelka nebo pan učitel, ale i vy sami, jestliže si potřebné informace vyhledáte v učebnici, v Pravidlech českého pravopisu, ve Slovníku spisovné češtiny nebo v některé mluvnici, např. v Základní mluvnici českého jazyka. Pro každého z nás je rovněž důležité, aby dokázal kriticky zhodnotit, zda v práci dosáhl dobrých výsledků, a aby si rozvážil, na co se má v budoucnu především zaměřit. Proto jsme v pracovním sešitu jednotlivé úkoly ohodnotili body. U většiny cvičení máte po straně uveden v rámečku počet bodů, který jste mohli při řešení úkolů obdržet. Do vedlejšího okénka si vepište, kolik bodů jste skutečně získali. Na konci každého oddílu je uveden nejvyšší možný počet bodů a zároveň ponecháno místo pro to, abyste zjistili, kolik bodů jste souhrnně získali. Tabulka na konci pracovního sešitu vám naznačí, v čem jste úspěšní a na co byste se měli při učení ještě více zaměřit. Pracovní sešit Český jazyk pro 6. ročník ZŠ je nedílnou součástí práce s učebnicí. Rozšiřuje repertoár cvičení a úkolů z učebnice, uplatní se jak ve školní práci, tak při domácí přípravě do školy.Podtitul: Pracovní sešitAutor: Eva Hošnová; Ivana BozděchováRok vydání­: 2006Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-7235-332-2Počet stran: 56Rozměry: 292,0 x 208,0 x 5,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.