Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen European Schoolbooks Le Nouveau Taxi! 1 - Cahier D'exercices - Guy Capelle, Robert Menand

Knihy

European Schoolbooks Le Nouveau Taxi! 1 - Cahier D'exercices - Guy Capelle, Robert Menand

Hodnocení: 1x
  • 4

Le Nouveau TAXI !  A1 – A2 –B1 Třídílný soubor učebnic « Le Nouveau Taxi!» navazuje na osvědčené učebnice «Taxi! ». Zachovává stejnou strukturu: 1 lekce = 1 dvoustrana. Novinkou je CD-ROM vložený do učebnice. V učebnici jsou zařazeny nové autentické a aktualizované dokumenty, interaktivní dokumenty a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83727

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace European Schoolbooks Le Nouveau Taxi! 1 - Cahier D'exercices - Guy Capelle, Robert Menand

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 269 Kč

Publikace: LE NOUVEAU TAXI! 1 CAHIER DE EXERCICES - CAPELLE, G.;MENAND, R.. Publikace: LE NOUVEAU TAXI! 1 CAHIER DE EXERCICES - CAPELLE, G.;MENAND, R.. ... a dál?

Produkt European Schoolbooks Le Nouveau Taxi! 1 - Cahier D'exercices - Guy Capelle, Robert Menand

European Schoolbooks Le Nouveau Taxi! 1 - Cahier D'exercices - Guy Capelle, Robert Menand - parametry

Název produktu: European Schoolbooks Le Nouveau Taxi! 1 - Cahier D'exercices - Guy Capelle, Robert Menand
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 302 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Le Nouveau TAXI !  A1 – A2 –B1 Třídílný soubor učebnic « Le Nouveau Taxi!» navazuje na osvědčené učebnice «Taxi! ». Zachovává stejnou strukturu: 1 lekce = 1 dvoustrana. Novinkou je CD-ROM vložený do učebnice. V učebnici jsou zařazeny nové autentické a aktualizované dokumenty, interaktivní dokumenty a autokorektivní cvičení z mluvnice a slovní zásoby a 2 videa v každé Unité pro úrovně A1 a A2. Rovněž přináší více práce s mluvnicí v lekcích s návazností na závěrečný přehled mluvnice. Využívá také tématický slovníček pro procvičování slovní zásoby. Učebnice jsou určeny pro interaktivní výuku francouzštiny dospívajících studentů od 15 let (70–90 vyučovacích hodin), přizpůsobený menšímu počtu hodin týdně (2–3 hod). Na rozdíl od jiných učebnic je odlehčený a při výuce je již po prvních lekcích znát pokrok .  Student má pocit snadného startu. Při výuce se rychle postupuje kupředu a studenti se nevracejí k předchozím lekcím. Po čtvrté lekci se doporučuje využít nahrávku video, která umožní studentům ověřit si znalosti a pokrok ve výuce. Učebnice odpovídá požadavkům na zkoušky DELF. (méthode de français. 1) Le Nouveau Taxi ! est une méthode efficace et pragmatique, qui propose une progression adaptée aux vrais débutants. Le cahier d'exercices du Nouveau Taxi ! 1 suit l'organisation et la progression lexicale et grammaticale du livre de l'éleve. Il complete et renforce le travail linguistique, grâce a de nombreuses activités de systématisation en : - grammaire - conjugaison - vocabulaire - phonie-graphie Il propose en outre des activités de compréhension et de production écrites ainsi que des activités de type DELF. Le Nouveau Taxi! 1 - Cahier D'exercices - Guy Capelle, Robert Menand od authora Guy Capelle, Robert Menand a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.