Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eurokódex Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov - Marcela Macová

Učebnice/Odborná literatura

Eurokódex Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov - Marcela Macová

Hodnocení: 1x
  • 4

Hlavným cieľom komentára je poukázať na ochranu osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov z pohľadu teórie a praxe. Ochrana osobných údajov v Slovenskej republike vyplýva z medzinárodných záväzkov, hlavne po vstupe do Európskej únie. Hlavnými prameňmi v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eurokódex Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov - Marcela Macová koupíte i tady

Specifikace Eurokódex Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov - Marcela Macová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 402 Kč

Hlavným cieľom komentára je poukázať na ochranu osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov z pohľadu teórie a praxe. Ochrana osobných údajov ... a dál?

Produkt Eurokódex Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov - Marcela Macová

Eurokódex Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov - Marcela Macová - parametry

Název produktu: Eurokódex Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov - Marcela Macová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 402 Kč
Maximální cena: 551 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hlavným cieľom komentára je poukázať na ochranu osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov z pohľadu teórie a praxe. Ochrana osobných údajov v Slovenskej republike vyplýva z medzinárodných záväzkov, hlavne po vstupe do Európskej únie. Hlavnými prameňmi v prostredí Európskej únie sú Smernica Európskeho parlamentu a Rady 95/46/EHS a Dohovor Rady Európy č. 108. I týmto medzinárodným dokumentom je v komentári venovaná adekvátna pozornosť. Komentár sa snaží nájsť odpovede na všetky podstatné výkladové otázky, ktoré sa doteraz pri aplikácii zákona vyskytli (resp. na dôležité výkladové otázky, ktoré by sa podľa autorky mohli vyskytnúť v blízkej budúcnosti), podrobne popisuje význam jeho jednotlivých ustanovení, ich vnútornú previazanosť a ich súvislosti s inými právnymi predpismi. Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov - Marcela Macová od authora Marcela Macová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu

Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.