Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eurokódex Aktuálne otázky ekonomickej teórie a praxe v medzinárodnom podnikaní 2011 -

Učebnice/Odborná literatura

Eurokódex Aktuálne otázky ekonomickej teórie a praxe v medzinárodnom podnikaní 2011 -

Hodnocení: 1x
  • 4

Z hľadiska jednotlivých príspevkov možno referujúcich rozdeliť do dvoch skupín. V prvej skupine boli vystúpenia orientované na pokrízový vývoj v oblasti makroekonomickej a v druhej skupine boli vystúpenia zamerané na mikroekonomiku, hlavne na aktuálne otázky v oblasti riadenia. V niektorých vystúpeniach referujúci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.66667

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eurokódex Aktuálne otázky ekonomickej teórie a praxe v medzinárodnom podnikaní 2011 - koupíte i tady

Specifikace Eurokódex Aktuálne otázky ekonomickej teórie a praxe v medzinárodnom podnikaní 2011 -

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 256 Kč

Z hľadiska jednotlivých príspevkov možno referujúcich rozdeliť do dvoch skupín. V prvej skupine boli vystúpenia orientované na pokrízový vývoj v oblasti makroekonomickej a v druhej skupine boli vystúp ... a dál?

Produkt Eurokódex Aktuálne otázky ekonomickej teórie a praxe v medzinárodnom podnikaní 2011 -

Eurokódex Aktuálne otázky ekonomickej teórie a praxe v medzinárodnom podnikaní 2011 - - parametry

Název produktu: Eurokódex Aktuálne otázky ekonomickej teórie a praxe v medzinárodnom podnikaní 2011 -
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 256 Kč
Maximální cena: 358 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Z hľadiska jednotlivých príspevkov možno referujúcich rozdeliť do dvoch skupín. V prvej skupine boli vystúpenia orientované na pokrízový vývoj v oblasti makroekonomickej a v druhej skupine boli vystúpenia zamerané na mikroekonomiku, hlavne na aktuálne otázky v oblasti riadenia. V niektorých vystúpeniach referujúci poukázali na fakt, že súčasné ekonomické teórie nedostatočne pokrývajú danú úroveň poznania. (medzinárodná vedecká konferencia : 22. septembra 2011 v Bratislave : zborník príspevkov z medzinárodnej vedeckej konferencie = Current topics of economic theory and practice in international business 2011 : international scientific conference : 22nd September 2011 in Bratislava : the proceedings of the international scientific conference)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.