Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eugenika Psychologie ezoteriky

Knihy

Eugenika Psychologie ezoteriky

Hodnocení: 1x
  • 4

Psychologie ezoteriky - Osho. Oblíbený duchovní učitel Osho se v této knize rozhovorů snaží přivést člověka k jeho vlastní vnitřní evoluci, k nejvyšší realizaci jeho potenciálu, tedy k uskutečnění potenciálu nejniternějšího lidského bytí. Psychologie ezoteriky začíná tam, kde končí západní psychologie. Neopomíjí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eugenika Psychologie ezoteriky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 185 Kč

Oblíbený duchovní učitel Osho se v této knize rozhovorů snaží přivést člověka k jeho vlastní vnitřní evoluci, k nejvyšší realizaci jeho potenciálu, tedy k uskutečnění potenciálu nejniternějšího lidského bytí. Psychologie ezoteriky začíná tam, kde končí západní psychologie. Neopomíjí Freudovy či Jungovy poznatky: je-li však Freudova psychologie psychologií patologie a pokud Maslowova psychologie představuje psychologii zdravého člověka, pak Oshova psychologie je psychologií osvícení a vyznačuje cestu k vyššímu » ... a dál?

Produkt Eugenika Psychologie ezoteriky

Eugenika Psychologie ezoteriky - parametry

Název produktu: Eugenika Psychologie ezoteriky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 185 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Psychologie ezoteriky - Osho. Oblíbený duchovní učitel Osho se v této knize rozhovorů snaží přivést člověka k jeho vlastní vnitřní evoluci, k nejvyšší realizaci jeho potenciálu, tedy k uskutečnění potenciálu nejniternějšího lidského bytí. Psychologie ezoteriky začíná tam, kde končí západní psychologie. Neopomíjí Freudovy či Jungovy poznatky: je-li však Freudova psychologie psychologií patologie a pokud Maslowova psychologie představuje psychologii zdravého člověka, pak Oshova psychologie je psychologií osvícení a vyznačuje cestu k vyššímu lidskému vědomí. Aby mohlo toto buddhovství vykvést, je zapotřebí: "...přijmout člověka v jeho celistvosti. Nesmíme odmítat ani racionalitu, ani iracionalitu, ani intelekt, nelze odvrhnout emoce, ani vědeckost, ani náboženství. Člověk musí zůstat tekoucí, tekutý, schopný pohybovat se od jednoho pólu k druhému. Mysl musí být trénována logickým, racionálním způsobem, ale zároveň se musí procvičovat v iracionální meditaci. Je třeba trénovat rozum, ale současně i emoce. Musí být přítomna pochybnost, ale též víra... Ten, kdo odmítl iracionální, neroste, avšak nerozvíjí se ani ten člověk, jenž si odepřel racionální. Nemůžeme růst, pokud nerosteme totálně." Psychologie ezoteriky - Osho od nakladatelství Eugenika v kategorii OSHO za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz V této knize odpovídá slavný a populární duchovní učitel na dotazy svých žáků, které pokrývají širokou škálu témat: duchovní a meditační praktiky, sexualita, povaha Boha, východní a západní mysl, jóga, sny, vědomosti, racionalita a iracionalita, sedm těl člověka, uskutečňování a bytí, osvícení, evoluce. Najdete zde mnoho podnětů pro vlastní duchovní růst. Osho hovoril k tisícom ľudí zo Západu, aby im priblížil a vysvetlil východnú múdrosť a pomohol im rozvíjať ich vedomie. V...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.