Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Étienne Bidat, Christelle Loigerot: Alergie u dětí

Knihy naučná literatura

Étienne Bidat, Christelle Loigerot: Alergie u dětí

Hodnocení: 1x
  • 4

"Alergie u dětí : Bidat Étienne, Loigerot Christelle" Alergie jsou nemocí století. I když jsou četné, příliš se toho o nich neví. Pokud se u dítěte objeví alergie - astma, ekzém, alergie na určitou potravinu, "senná rýma"… - rodiče často podléhají obavám a hledají odpovědi na otázky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Étienne Bidat, Christelle Loigerot: Alergie u dětí koupíte i tady

Specifikace Étienne Bidat, Christelle Loigerot: Alergie u dětí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 211 Kč

Autoři knihy přinášejí v jedenácti kapitolách stovku odpovědí na téma alergie u dětí. Snaží se objasnit všechny otázky, které mohou trápit rodiče i jejich děti, a tím napomoci i v boji proti alergiím a podpořit prevenci těchto potíží. Kniha představuje přehledný a vyčerpávající zdroj informací, pomáhá pochopit alergie, ale samozřejmě nenahrazuje lékařskou péči. Jako doplněk je připojen slovníček. Alergie u dětí - Etienne Bidat, Christelle Loigerot od authora Etienne Bidat, Christelle Loigerot a nakladatelství v » ... a dál?

Produkt Étienne Bidat, Christelle Loigerot: Alergie u dětí

Étienne Bidat, Christelle Loigerot: Alergie u dětí - parametry

Název produktu: Étienne Bidat, Christelle Loigerot: Alergie u dětí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

"Alergie u dětí : Bidat Étienne, Loigerot Christelle" Alergie jsou nemocí století. I když jsou četné, příliš se toho o nich neví. Pokud se u dítěte objeví alergie - astma, ekzém, alergie na určitou potravinu, "senná rýma"… - rodiče často podléhají obavám a hledají odpovědi na otázky související s onemocněním, o sekundárních účincích léků apod. Od 80. let minulého století prošla alergologie velkým vývojem, ale v rodinách často chybějí nejnovější informace o symptomech, vývoji onemocnění a způsobech, jak mít nemoc pod kontrolou.Autoři knihy přinášejí v jedenácti kapitolách stovku odpovědí na dané téma. Snaží se objasnit všechny otázky, které mohou trápit rodiče i jejich děti, a tím napomoci i v boji proti alergiím a podpořit prevenci těchto potíží. Kniha představuje přehledný a vyčerpávající zdroj informací, pomáhá pochopit alergie, ale samozřejmě nenahrazuje lékařskou péči.Jako doplněk je připojen slovníček.Z ObsahuÚvodKAPITOLA 1 - Příznaky alergie Kdy pomýšlet na alergii? Co je to pylová přecitlivělost (polinóza neboli „senná“ rýma)? Je normální, že rýma vždycky „spadne“ na průdušky? Je to astma, nebo alergie? Kde se bere ekzém nebo atopická dermatitida? Co je to kopřivka? Co je to Quinckeho edém? Co je to anafylaktický šok?KAPITOLA 2 - Alergie, nemoc století Proč se čím dál víc mluví o alergiích? Vyšší výskyt alergií – co o tom víme? Jsou ještě nějaké jiné příčiny zvýšení výskytu alergií? Je alergie dědičná? Alergiky se rodíme, nebo se jimi stáváme ?KAPITOLA 3 - Nejběžnější jsou alergie respirační Které jsou hlavní alergeny u dětí? Co je to alergie na roztoče? Domov, útulné hnízdečko pro roztoče? Co je to alergie na pyly nebo senná (pylová) rýma? Co znamená alergie na zvířata? Které jsou zvířecí alergeny? Co je to alergie na plísně? Co je to alergie na šváby?KAPITOLA 4 - Potravinové alergie Proč je čím dál víc potravinových alergií? Nejčastější projevy potravinových alergií Je alergií každá reakce po požití potravy? Jsou děti alergické na více potravin? Kopřivka nebo Quinckeho edém potravinového původu Kopřivka nebo Quinckeho edém bez průkazu potravinového původu Falešné potravinové alergie Co je to alergie na arašídy? Co dělat v případě alergie na arašídy? Co je to alergie na vejce? Co dělat v případě alergie na vejce? Co je to alergie na kravské mléko? Co můžeme podávat místo kravského mléka? Co je to alergie na hořčici? Co je to alergie na ryby, korýše a měkkýše? Co je to alergie na ořechy a oříšky? Co je to alergie na obilí? Co je to alergie na exotické ovoce? Jsou nebezpečná potravinová barviva a konzervační látky? Co je zkřížená alergie na pyly a potraviny? Co jsou zkřížené potravinové alergie? Existují ještě další zkřížené alergie?KAPITOLA 5 - Zvláštní alergie: léky, latex, hmyz Je častá alergie na antibiotika? Alergie na anestetika Reakce na acylpyrin nebo aspirin Co je to alergie na blanokřídlý hmyz? Co je to alergie na latex? Reakce na bodnutí komáremKAPITOLA 6 - Alergie, spolehlivost diagnó


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.