Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Ester Stará, Milan Starý: Žvanda a Melivo

Knihy pro děti a mládež

Ester Stará, Milan Starý: Žvanda a Melivo

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Knížka určená pro děti předškolního a mladšího školního věku má za cíl zábavnou formou rozvíjet slovní zásobu a jazykový cit. Děti se pomocí zajímavých úkolů, básniček, doplňovaček, příběhů a hádanek podpořených živými ilustracemi učí hrát si s jazykem, co nejpřesněji vyjadřovat myšlenky a city a objevovat bohatství ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Žvanda a Melivo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ester Stará, Milan Starý: Žvanda a Melivo koupíte i tady

Specifikace Ester Stará, Milan Starý: Žvanda a Melivo

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 198 Kč

Knížka určená pro děti předškolního a mladšího školního věku má za cíl zábavnou formou rozvíjet slovní zásobu a jazykový cit. Děti se pomocí zajímavých úkolů, básniček, doplňovaček, příběhů a hádanek ... a dál?

Produkt Ester Stará, Milan Starý: Žvanda a Melivo

Ester Stará, Milan Starý: Žvanda a Melivo - parametry

Název produktu: Ester Stará, Milan Starý: Žvanda a Melivo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Knížka určená pro děti předškolního a mladšího školního věku má za cíl zábavnou formou rozvíjet slovní zásobu a jazykový cit. Děti se pomocí zajímavých úkolů, básniček, doplňovaček, příběhů a hádanek podpořených živými ilustracemi učí hrát si s jazykem, co nejpřesněji vyjadřovat myšlenky a city a objevovat bohatství řeči. Děti mohou v knížce vybarvovat, spojovat čarami či prstem po papíře, kroužkovat, podtrhávat, vyškrtávat, ale především by měly MLUVIT a MLUVIT! Průvodci jim při tom budou dva upovídaní panáčci - Žvanda a Melivo. Ti budou dětem pomáhat, radit a vysvětlovat jednotlivé úkoly. Zadání však nejsou striktní a nevyžadují jediné možné řešení. Právě naopak. Pro rodiče a děti by měly sloužit spíše jako témata k hovoru, která je možno dále rozšiřovat a přetvářet. Žvanda a Melivo vás nasměrují a dál už záleží jen na vás, jakou cestou se vydáte. Úkoly obsažené v knize lze shrnout zhruba do tří okruhů. V první části dítě využije zkušenosti z každodenního život (barvy, souvislosti, činnosti, svět kolem nás), další vycházejí ze systému jazyka (synonyma, protiklady, stupňování, rýmy, předložky, tvary slov) a třetí část je zaměřena především na vyprávění (příběhy podle obrázkových scénářů, logická a časová posloupnost, popisy situací, doplňování známých pohádek). Interaktivní knížka má děti pobavit i poučit a je ideální pro rodiče, kteří chtějí co nejlépe připravit své ratolesti na vstup do školy. Pro zvídavé děti však úkoly v ní obsažené znamenají především dobrou zábavu. Žvanda a Melivo aneb Tobě ta.. - cvičení slovní zásoby - Knižní klub - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 96 str. Ester Stará; Milan Starýcvičení slovní zásobyKnižní klub 2008Kniha, čeština, 96 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.