Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen EPAVA Histopatologické praktikum - Jiří Wotke, Víta Žampachová, Aleš Rejthar a kol.

Učebnice/Odborná literatura

EPAVA Histopatologické praktikum - Jiří Wotke, Víta Žampachová, Aleš Rejthar a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Jiří Wotke, Víta Žampachová, M. Zelený, A. Fassmann, M. Hirt, L. Roubalíková, T. Vojtíšek, V. Vašků, Aleš Rejthar, Přes veškerý pokrok moderní patologie a diagnostickou orientaci na současné molekulárně biologické pojetí jednotlivých chorob zůstává většina nozologických jednotek definována na tkáňové a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? EPAVA Histopatologické praktikum - Jiří Wotke, Víta Žampachová, Aleš Rejthar a kol. koupíte i tady

Specifikace EPAVA Histopatologické praktikum - Jiří Wotke, Víta Žampachová, Aleš Rejthar a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 126 Kč

Předkládané dílo chce v moderní formě představit náš přístup k použití kresby v porozumění histopatologickému preparátu a její přínos pro výuku patologické histologie. Text má v některých případech po ... a dál?

Produkt EPAVA Histopatologické praktikum - Jiří Wotke, Víta Žampachová, Aleš Rejthar a kol.

EPAVA Histopatologické praktikum - Jiří Wotke, Víta Žampachová, Aleš Rejthar a kol. - parametry

Název produktu: EPAVA Histopatologické praktikum - Jiří Wotke, Víta Žampachová, Aleš Rejthar a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 452 Kč
Ušetríte až: 326 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Jiří Wotke, Víta Žampachová, M. Zelený, A. Fassmann, M. Hirt, L. Roubalíková, T. Vojtíšek, V. Vašků, Aleš Rejthar, Přes veškerý pokrok moderní patologie a diagnostickou orientaci na současné molekulárně biologické pojetí jednotlivých chorob zůstává většina nozologických jednotek definována na tkáňové a cytologické úrovni. Takové klasické pojetí patologické anatomie vychází z porozumění mikroskopickému (rámcově i makroskopickému) obrazu tkáně změněné chorobným procesem. Výuka pak musí být založena na základní schopnosti analytického i syntetického hodnocení změn nalezených v cytologických a zejména histologických preparátech. Sám histologický preparát je však natolik komplexní, že jeho analýza činí potíže i lidem, kteří se dlouhá léta zabývají jinými obory mikroskopie než diagnostickou patologii. Osvojení nutných základů histopatologie pro mediky i pro některéobory postgraduálního studia vyžaduje výcvik vizuální paměti s poznáním vzájemných vztahů a změn tkáňových součástí v normě i v jedlotlivých patologických diagnostických jednotkách.Druh sortimentu : Kniha, Histopatologické praktikum, Jazyk : Čeština, Počet stran : 316 Předkládané dílo chce v moderní formě představit náš přístup k použití kresby v porozumění histopatologickému preparátu a její přínos pro výuku patologické histologie. Text má v některých případech podobu rozšířených popisů obrázků, jindy vysvětlení patogeneze diagnostické jednotky na obrázku, anebo podává zkrácené vysvětlení celé kapitoly patologie, do jejíž oblasti příslušné schéma nebo obrázek zapadají. Histopatologické praktikum - Jiří Wotke, Víta Žampachová, Aleš Rejthar a kol. od authora Jiří Wotke, Víta Žampachová, Aleš Rejthar a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.