Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen English in Mind 2nd Edition Starter Level - Class Audio CDs (3)

Učebnice/Odborná literatura

English in Mind 2nd Edition Starter Level - Class Audio CDs (3)

Hodnocení: 1x
  • 4

Doplňková CD k English in Mind Starter Level    Učebnicová řada English in Mind Speciálně dospívající mládeži je určen tento celosvětově uznávaný 6dílný kurz. Všechny aspekty jazyka jsou zde v naprosté rovnováze s jasným cílem: udržet zájem studentů a motivovat je při výuce. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace English in Mind 2nd Edition Starter Level - Class Audio CDs (3)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 568 Kč

Publikace: English in Mind Starter Level Audio CDs (3) - Puchta, Herbert & Stranks, Jeff. Shrnutí: This second edition updates a course which has proven to be a perfect fit for classes the world over. Engaging content and a strong focus on grammar and vocabulary combine to make this course a hit with both teachers and students. These Class Audio CDs contain all the audio from the Student's Book and Workbook for this level. The Workbook Audio is also available on the Student's Book DVD-ROM. Popis: Doplňková CD » ... a dál?

Produkt English in Mind 2nd Edition Starter Level - Class Audio CDs (3)

English in Mind 2nd Edition Starter Level - Class Audio CDs (3) - parametry

Název produktu: English in Mind 2nd Edition Starter Level - Class Audio CDs (3)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 568 Kč
Maximální cena: 674 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Doplňková CD k English in Mind Starter Level    Učebnicová řada English in Mind Speciálně dospívající mládeži je určen tento celosvětově uznávaný 6dílný kurz. Všechny aspekty jazyka jsou zde v naprosté rovnováze s jasným cílem: udržet zájem studentů a motivovat je při výuce. Jazyk vycházející z každodenního života teenagerů literatura, slovní zásoba i nejčastější chyby jsou koncipovány tak, aby ukázaly angličtinu v reálném životě mladých lidí. Až 180 vyučovacích hodin z běžných 8090 hodin výuky lze výuku významně rozšířit. On-line pracovní sešity s automatickým vyhodnocováním cvičení a domácí přípravy. Testmaker CD-ROM pro vytváření vlastních testů. Slovníčky k dílům Starter a L1.   Více informací a ukázkové stránky na www.cambridge.org/englishinmind   Publikace: English in Mind 2nd Edition Starter Level Class Audio CDs (3) - Puchta, Herbert & Stranks, Jeff. Anotace:

The Audio CDs contain all the audio from the Student's Book and

Workbook for this level. The Workbook Audio is also available on

the Student's Book DVD-ROM.

Popis:

Description: This revised second edition updates a course which has

proven to be a perfect fit for classes the world over. Engaging

content and a strong focus on grammar and vocabulary combine to

make this course a hit with both teachers and students. These Class

Audio CDs contain all the audio from the Student's Book and

Workbook for this level. The Workbook Audio is also available on

the Student's Book DVD-ROM. Publikace: English in Mind 2nd Edition Starter Level Class Audio CDs (3) - Puchta, Herbert & Stranks, Jeff. This second edition updates a course which has proven to be a perfect fit for classes the world over. Engaging content and a strong focus on grammar and vocabulary combine to make this course a hit with both teachers and students. Popular course features have been refreshed with new content, including the imaginative reading and listening topics, 'Culture in Mind', and 'Everyday English' sections. New for the second edition is a DVD-ROM with the Starter Level Student's Book containing games, extra exercises and videos featuring the photostories' characters as well as a 'Videoke' record-yourself function. There is a full 'Vocabulary bank' at the back of the book which expands upon lexical sets learned in the units.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.