Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eminent - Patrik Šimon Osvobozování sentimentu - Podoby středoevropského romantiqsm...

Knihy

Eminent - Patrik Šimon Osvobozování sentimentu - Podoby středoevropského romantiqsm...

Hodnocení: 1x
  • 4

Osvobozování sentimentu – Podoby středoevropského romantismu a biedermaieru - Adam Hnojil. Osvobozování sentimentu je reprezentativní obrazovou publikací, jež přináší objevný umělecko-historický pohled na bohatý a výtvarně zajímavý aspekt sentimentu ve výtvarném umění střední Evropy. Kniha prezentuje soubor obrazů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eminent - Patrik Šimon Osvobozování sentimentu - Podoby středoevropského romantiqsm...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 428 Kč

Osvobozování sentimentu je reprezentativní obrazovou publikací, jež přináší objevný umělecko-historický pohled na bohatý a výtvarně zajímavý aspekt sentimentu ve výtvarném umění střední Evropy. Kniha prezentuje soubor obrazů slavných českých, německých a rakouských autorů. Publikována jsou díla neoklasicismu a romantismu od Friedricha Amerlinga, Heinricha Fügera, Bertela Thorvaldsena, Karla von Piloty, Františka Tkadlíka, Josefa Führicha či Quida Mánesa. V hranicích žánrových proměn se výběr prací pokouší vytvořit » ... a dál?

Produkt Eminent - Patrik Šimon Osvobozování sentimentu - Podoby středoevropského romantiqsm...

Eminent - Patrik Šimon Osvobozování sentimentu - Podoby středoevropského romantiqsm... - parametry

Název produktu: Eminent - Patrik Šimon Osvobozování sentimentu - Podoby středoevropského romantiqsm...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 428 Kč
Maximální cena: 547 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Osvobozování sentimentu – Podoby středoevropského romantismu a biedermaieru - Adam Hnojil. Osvobozování sentimentu je reprezentativní obrazovou publikací, jež přináší objevný umělecko-historický pohled na bohatý a výtvarně zajímavý aspekt sentimentu ve výtvarném umění střední Evropy. Kniha prezentuje soubor obrazů slavných českých, německých a rakouských autorů. Publikována jsou díla neoklasicismu a romantismu od Friedricha Amerlinga, Heinricha Fügera, Bertela Thorvaldsena, Karla von Piloty, Františka Tkadlíka, Josefa Führicha či Quida Mánesa. V hranicích žánrových proměn se výběr prací pokouší vytvořit předpoklady pro nadnárodní vnímání umění českých tvůrců tím, že je vřazuje do evropských souvislostí. Publikace se rovněž zaměřuje na oblast dobového vnímání kýče. V knize jsou reprodukována díla sedmdesáti tří různých umělců ze zámeckých,státních i soukromých sbírek. Osvobozování sentimentu – Podoby středoevropského romantismu a biedermaieru - Adam Hnojil od nakladatelství Eminent v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.