Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ellen Finkelstein: Mistrovství v AutoCADu

Učebnice/Odborná literatura

Ellen Finkelstein: Mistrovství v AutoCADu

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Mistrovství v AutoCADu - Ellen Finkelstein. Chcete poznat víc, než jenom kreslení? Chcete se stát opravdovými mistry, naučit se využívat přístup AutoCADu k databázím, 3D modelování a nahlédnout i do programování? Kniha Mistrovství v AutoCADu je uspořádána tak, abyste mohli nahlížet, kdykoliv to bude ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ellen Finkelstein: Mistrovství v AutoCADu koupíte i tady

Specifikace Ellen Finkelstein: Mistrovství v AutoCADu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 733 Kč

Nejpodrobnější, nejpřehlednější a nejhlubší výklad o programu AutoCAD na českém knižním trhu. Mnoho vzorových výkresů a příkladů ze všech oblastí práce s AutoCADem. To vám přináší tato kniha plná jak základních informací o zahájení práce na výkrese, tak používání pokročilých technik konstruování, automatizace práce a vývoj vlastních nástrojů s pomocí programování a vizualizace průmyslových projektů. ... a dál?

Produkt Ellen Finkelstein: Mistrovství v AutoCADu

Ellen Finkelstein: Mistrovství v AutoCADu - parametry

Název produktu: Ellen Finkelstein: Mistrovství v AutoCADu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 733 Kč
Maximální cena: 941 Kč
Ušetríte až: 208 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Mistrovství v AutoCADu - Ellen Finkelstein. Chcete poznat víc, než jenom kreslení? Chcete se stát opravdovými mistry, naučit se využívat přístup AutoCADu k databázím, 3D modelování a nahlédnout i do programování? Kniha Mistrovství v AutoCADu je uspořádána tak, abyste mohli nahlížet, kdykoliv to bude potřeba v průběhu každodenní práce, nebo když se rozhodnete poprvé provést něco, co jste ještě nezkoušeli. Je tedy určena uživatelům AutoCADu všech stupňů pokročilosti, začátečník se naučí jednoduché postupy jako tvorba základních entit, pokročilý uživatel najde informace o pokročilejších technikách jako je 3D modelování a spolupráce s databázemi. Každá kapitola pokrývá kompletně jedno téma a usnadňuje hledání požadovaných informací. Obsahuje postupy, které lze provést samostatně bez nutnosti provedení jiných cvičení v kapitole. Současně ale lze snadno vyhledat potřebné téma a provést související cvičení bez toho, že byste museli procházet celou kapitolu. K hledání témat vám rovněž může pomoci kompletní rejstřík pojmů na konci knihy. Kniha byla původně napsána pro verzi 2004, ale obsahuje kapitoly o nových funkcích verzí 2005 a 2006. Z obsahu knihy: - Maximální využití uživatelského rozhraní AutoCADu - Nejlepší způsoby tvorby precizních výkresů - Ovládnutí mnoha příkazů AutoCADu pro 2D a 3D kreslení a renderování - Techniky editace a kótování - Řízení výkresové dokumentace a manipulace s daty pomocí bloků, atributů a externích databází - Sdílet a spravovat výkresy pomocí Design Center, publikovat na webu, a spolupracovat s ostatními aplikacemi - Přizpůsobení AutoCADu pomocí příkazových zkratek, vlastních panelů nástrojů, skriptů, typů čar a šrafovacích vzorů - Programování v AutoLISPu a VBA O autorce: Ellen Finkelsteinová se naučila pracovat s AutoCADem v Izraeli, kde musela neustále studovat příručku, protože byla napsaná v angličtině. Když se vrátila do USA, začala pracovat jako konzultantka a lektorka AutoCADu a dalších aplikací, například Microsoft Word, Excel a PowerPoint. Ellen napsala knihy o aplikacích Word, PowerPoint a Flash (například Flash MX For Dummies, nakladatelství Wiley). Její první knihou byla AutoCAD For Dummies Quick Reference. Nyní máte v rukou čtvrtou edici této knihy, která dříve vyšla pro verze AutoCADu Release 14, 2000 a 2002. CD přiložené ke knize obsahuje: - Cvičné výkresy použité v knize - Elektronickou verzi knihy (e-Book) v anglickém jazyce - Odkazy na další zdroje informací na webu - Přílohy ke knize o instalaci AutoCADu, přehled nabídek - Doplňkové softwarové nástroje pro usnadnění práce Publikace: Mistrovství v AutoCADu - Ellen Finkelstein. Nejpodrobnější, nejpřehlednější, nejsystematičtější a nejhlubší výklad o programu AutoCAD na českém knižním trhu. Mnoho vzorových výkresů a příkladů ze všech oblastí práce s AutoCAdem, včetně 3D modelování a spolupráce s databázemi. To vám přináší tato kniha plná jak základních informací o zahájení práce na výkrese, tak používání pokročilých technik konstruování, automa


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.