Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Elisabeth Kübler-Ross: Světlo na konci tunelu

Knihy naučná literatura

Elisabeth Kübler-Ross: Světlo na konci tunelu

Hodnocení: 1x
  • 4

Světlo na konci tunelu - Úvahy o životě a umírání - Rossová Elisabeth Küblerová. Zasvěcený pohled na zásadní otázky lidského života a umírání od jedné z nejvýznamnějších psychiatriček na světě. Kniha Světlo na konci tunelu vychází z přednášek Elisabeth Kübler-Rossové o žití a umírání a nabízí čtenářům jedinečnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Světlo na konci tunelu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Elisabeth Kübler-Ross: Světlo na konci tunelu koupíte i tady

Specifikace Elisabeth Kübler-Ross: Světlo na konci tunelu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 193 Kč

Kniha, která je rozšířeným vydáním úspěšného titulu O smrti a životě po ní, přibližuje názory na život a smrt slavné švýcarské lékařky Elisabeth Küblerové Rossové, specialistky na paliativní péči. Skl ... a dál?

Produkt Elisabeth Kübler-Ross: Světlo na konci tunelu

Elisabeth Kübler-Ross: Světlo na konci tunelu - parametry

Název produktu: Elisabeth Kübler-Ross: Světlo na konci tunelu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 193 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Světlo na konci tunelu - Úvahy o životě a umírání - Rossová Elisabeth Küblerová. Zasvěcený pohled na zásadní otázky lidského života a umírání od jedné z nejvýznamnějších psychiatriček na světě. Kniha Světlo na konci tunelu vychází z přednášek Elisabeth Kübler-Rossové o žití a umírání a nabízí čtenářům jedinečnou příležitost seznámit se s autorčinými názory, prací i životem. Deník The New York Times kdysi napsal, že doktorka Kübler-Rossová vyhlásila „válku popírání smrti v Americe“. V této knize s otevřeností, soucitem a moudrostí, které nabyla během desítek let cíleného kontaktu s umírajícími, vypráví o své práci s terminálně nemocnými dětmi, svých názorech na prožitky blízké smrti (near-death experiences), vlastních mystických zážitcích a o celé řadě dalších podnětných témat. Doktorka Kübler-Rossová předává poznání, k němuž ji kontakt s umírajícími lidmi přivedl, a vybízí každého – i toho, kdo je třeba teprve uprostřed své životní pouti –, aby se snažil uvést do pořádku všechny „nedořešené záležitosti” svého života, a dokázal tak jednou s daleko větším klidem, moudrostí a pochopením čelit vlastnímu odchodu z vezdejšího světa. Knihu Světlo na konci tunelu uzavírá Dopis dítěti s rakovinou, dojemné, ilustracemi doprovázené psaní, které autorka vytvořila pro malého chlapce jménem Dougy, aby mu pomohla v přemýšlení o životě a smrti. Světlo na konci tunelu - Úvahy o životě a umírání - Rossová Elisabeth Küblerová od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Světlo na konci tunelu - Elisabeth Küblerová Rossová. Kniha, která je rozšířeným vydáním úspěšného titulu O smrti a

životě po ní, přibližuje názory na život a smrt slavné švýcarské

lékařky Elisabeth Küblerové Rossové, specialistky na paliativní

péči. Skládá se z přepisů přednášek, na nichž lékařka s moudrostí a

porozuměním, které získala za dlouhá desetiletí lékařské praxe,

mluví o své práci s umírajícími dětmi, vlastních mystických

zkušenostech a potřebě přijmout smrt a vědomí, že po ní budeme

„jako motýl, který konečně opustil spoutávající kuklu života“.

Kniha povzbudí ty stále žijící, aby vyřešili a uzavřeli své resty –

aby tak byli klidní a moudřejší, až budou sami jednou stát smrti

tváří v tvář. Publikace: Světlo na konci tunelu - Elisabeth Küblerová Rossová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.