Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ehrhard Bahr: Dějiny německé literatury 2.

Knihy

Ehrhard Bahr: Dějiny německé literatury 2.

Hodnocení: 1x
  • 4

Bahrovy třísvazkové Dějiny německé literatury zahrnující období od raného středověku po současnost patří dnes již ke klasickým pracím literární historie. Dějiny vyšly poprvé koncem 80. let jako zhuštěný přehled literatury a literární vědy pro studenty v Americe. Především díky vysoké uživatelské hodnotě se poté ujaly ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ehrhard Bahr: Dějiny německé literatury 2. koupíte i tady

Specifikace Ehrhard Bahr: Dějiny německé literatury 2.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 250 Kč

Bahrovy třísvazkové Dějiny německé literatury zahrnující období od raného středověku po současnost patří dnes již ke klasickým pracím literární historie. Dějiny vyšly poprvé koncem 80. let jako zhuště ... a dál?

Produkt Ehrhard Bahr: Dějiny německé literatury 2.

Ehrhard Bahr: Dějiny německé literatury 2. - parametry

Název produktu: Ehrhard Bahr: Dějiny německé literatury 2.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 250 Kč
Maximální cena: 386 Kč
Ušetríte až: 136 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bahrovy třísvazkové Dějiny německé literatury zahrnující období od raného středověku po současnost patří dnes již ke klasickým pracím literární historie. Dějiny vyšly poprvé koncem 80. let jako zhuštěný přehled literatury a literární vědy pro studenty v Americe. Především díky vysoké uživatelské hodnotě se poté ujaly také mezi studenty germanistiky i laiky v Německu. Celý text byl pro vydání, ze kterého vychází náš překlad, aktualizován a upraven. Každé literárně historické období je pojednáno v samostatné kapitole specialistou na dané období. Základem výkladu je historická interpretace reprezentativních děl. Cílem těchto literárních dějin je nejen ukázat kontinuitu a proměny literárních forem a žánrů, ale sledovat také působení literatury ve společnosti. To také zohledňují výběrové bibliografie jednotlivých spisovatelů včetně doporučené literatury pro zájemce o další studium. Ve druhém svazku Dějin německé literatury jsou představeny literární dějiny období osvícenství a klasicismu, literární vědou dosud přesně nezařazení autoři Jean Paul, Friedrich Hölderlin a Heinrich von Kleist, epocha romantismu a dobu biedrmaieru. Přehled končí německou literaturou před revolučním rokem 1848. (kontinuita a změna : od středověku po současnost. Sv. 2, Od osvícenství k době předbřeznové = Dějiny německé literatury. 2 (Var.)) (kontinuita a změna : od středověku po současnost. Svazek 2, Od osvícenství k době předbřeznové)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.