Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Edmund Husserl: Logická zkoumání I.

Knihy

Edmund Husserl: Logická zkoumání I.

Hodnocení: 1x
  • 4

Logická zkoumání I. - Prolegomena k čisté logice - Edmund Husserl. Stěžejní dílo, jímž byly položeny základy fenomenologie. První svazekLogických zkoumání představuje důsledné odmítnutí psychologismuv logice, tj. ztotožnění logických a psychologických zákonů myšlení,a dokazuje protismyslnost jeho skeptických a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83767

Jaké má kniha
Logická zkoumání I.
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Edmund Husserl: Logická zkoumání I.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 179 Kč

Publikace: Logická zkoumání I. - Prolegomena k čisté logice - Edmund Husserl. Stěžejní dílo, jímž byly položeny základy fenomenologie. První svazek Logických zkoumání představuje důsledné odmítnutí psychologismu v logice, tj. ztotožnění logických a psychologických zákonů myšlení, a dokazuje protismyslnost jeho skeptických a relativistických důsledků. Husserl tak vyvrací stanoviska mnoha vynikajících logiků a psychologů své doby a tuto polemiku zasazuje do projektu čisté logiky, kterou vymezuje jako vědu o » ... a dál?

Produkt Edmund Husserl: Logická zkoumání I.

Edmund Husserl: Logická zkoumání I. - parametry

Název produktu: Edmund Husserl: Logická zkoumání I.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Logická zkoumání I. - Prolegomena k čisté logice - Edmund Husserl. Stěžejní dílo, jímž byly položeny základy fenomenologie. První svazekLogických zkoumání představuje důsledné odmítnutí psychologismuv logice, tj. ztotožnění logických a psychologických zákonů myšlení,a dokazuje protismyslnost jeho skeptických a relativistických důsledků.Husserl tak vyvrací stanoviska mnoha vynikajících logiků a psychologůsvé doby a tuto polemiku zasazuje do projektu čisté logiky, kterouvymezuje jako vědu o ideálních podmínkách možnosti teorie vůbec.Prolegomena, která svými kritickými analýzami připravují nové pojetílogiky, jsou tak úvodem nejen k šesti následujícím Logickým zkoumánímjež tuto „novou logiku“ konkrétně rozpracovávají, ale spolu s nimizároveň jistým úvodem k Husserlovu celoživotnímu výzkumu logickéhomyšlení, poznání a vědomí vůbec názorně-deskriptivní metodou.Přeložila K. S. Montagová. Logická zkoumání I. - Prolegomena k čisté logice - Edmund Husserl od nakladatelství Oikoymenh v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.