Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Editio Bärenreiter Praha Smyčcový kvartet č. 1 A dur op. 2 - Antotnín Dvořák

Noty a zpěvníky

Editio Bärenreiter Praha Smyčcový kvartet č. 1 A dur op. 2 - Antotnín Dvořák

Hodnocení: 1x
  • 4

(1841-1904)Druh publikace: studijní partituraNástrojová skupina: KOMORNÍ HUDBA PRO SMYČCEObsazení / žánr: smyčcový kvartetPodrobné obsazení:2 housle, viola, violoncelloJazyk publikace: cz./ger./eng.ed. Jarmil Burghauser, Antonín ČubrSmyčcový kvartet č. 1 A dur op. 2 (1862) představuje po Smyčcovém kvintetu a moll op. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76035

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Editio Bärenreiter Praha Smyčcový kvartet č. 1 A dur op. 2 - Antotnín Dvořák

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 329 Kč

Smyčcový kvartet č. 1 A dur op. 2 (1862) představuje po Smyčcovém kvintetu a moll op. 1 druhé závažné dílo tehdy dvacetiletého skladatele. Dvořák se ke kompozici vrátil až v roce 1887, v době své vrch ... a dál?

Produkt Editio Bärenreiter Praha Smyčcový kvartet č. 1 A dur op. 2 - Antotnín Dvořák

Editio Bärenreiter Praha Smyčcový kvartet č. 1 A dur op. 2 - Antotnín Dvořák - parametry

Název produktu: Editio Bärenreiter Praha Smyčcový kvartet č. 1 A dur op. 2 - Antotnín Dvořák
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 329 Kč
Maximální cena: 573 Kč
Ušetríte až: 244 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

(1841-1904)Druh publikace: studijní partituraNástrojová skupina: KOMORNÍ HUDBA PRO SMYČCEObsazení / žánr: smyčcový kvartetPodrobné obsazení:2 housle, viola, violoncelloJazyk publikace: cz./ger./eng.ed. Jarmil Burghauser, Antonín ČubrSmyčcový kvartet č. 1 A dur op. 2 (1862) představuje po Smyčcovém kvintetu a moll op. 1 druhé závažné dílo tehdy dvacetiletého skladatele. Dvořák se ke kompozici vrátil až v roce 1887, v době své vrcholné kariéry, kdy revidoval svá raná díla. Rozsáhlý kvartet podrobil škrtům, jichž zůstalo ušetřeno pouze scherzo; ostatní věty byly zkráceny až o třetinu. Posléze kvartet premiérovali členové orchestru Národního divadla, k tištěnému vydání došlo až v polovině 20. století. Nynější vydání přetiskuje hlavní notový text souborného vydání z roku 1989, tedy definitivní podobu díla po Dvořákově revizi. Edice byla připravena podle autografu a zachovaných rukopisných hlasů.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.