Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Knihy naučná literatura

Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Hodnocení: 117x
  • 3.04274

Evangelium moderního mystika nám ukazuje brány do věčné přítomnosti a nabízí nám transcendentní pravdy, které nás osvobodí. Srozumitelně podaný výklad obtížně pochopitelného stavu "bytí v přítomnosti", kdy ztrácí minulost i budoucnost svou sílu. Při čtení této knihy se budeme muset vzdát analytického ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Moc přítomného okamžiku
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

  • 5

a B., 25. listopadu 2015

První setkání s touto knihou proběhlo před pěti lety. To setkání se moc nepovedlo a knížku jsem odložil, lehce znuděn. Druhé setkání proběhlo před dvěma lety a tentokrate to zajiskřilo a knížka se pro mne stala vstupenkou do světa duše... :)


Specifikace Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 196 Kč

Eckhart Tolle, autor knihy Moc přítomného okamžiku, vám ukáže cestu do světa, ve kterém neexistují žádné problémy. Poddejte se přítomnému okamžiku a dosáhněte tak vnitřního klidu, zbavte se duševní bolesti a objevte své skutečné Já ... a dál?

Produkt Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - parametry

Název produktu: Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.04 bodů z 5
Počet hodnocení: 117 x
Hodnocení:
  • 3.04274
Podrobný popis:

Evangelium moderního mystika nám ukazuje brány do věčné přítomnosti a nabízí nám transcendentní pravdy, které nás osvobodí. Srozumitelně podaný výklad obtížně pochopitelného stavu "bytí v přítomnosti", kdy ztrácí minulost i budoucnost svou sílu. Při čtení této knihy se budeme muset vzdát analytického myšlení a svého falešného já, které je produktem naší mysli. Mnoho z nás učiní nové objevy: nejsme svou myslí; můžeme se zbavit duševní bolesti; autentickou sílu najdeme, jakmile se vzdáme přítomnému okamžiku. Dovíme se také, že jedním z klíčů k dosažení vnitřního klidu je naše tělo, stejně jako ticho a prostor kolem nás. To jsou brány, jimiž můžeme vstoupit do přítomnosti, kde neexistují žádné problémy. V přítomném okamžiku najdeme své skutečné já a hlubokou vnitřní radost. Pouze v přítomném okamžiku si uvědomíme, že už jsme úplní a dokonalí. Publikace: Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení - Eckhart Tolle. Při čtení této knihy se dovíme, že jedním z klíčů k dosažení

vnitřního klidu je naše tělo, stejně jako ticho a prostor kolem

nás. To jsou brány, jimiž můžeme vstoupit do přítomnosti, kde

neexistují žádné problémy. V přítomném okamžiku najdeme své

skutečné já a hlubokou vnitřní radost. Pouze v přítomném okamžiku

si uvědomíme, že už jsme úplní a dokonalí. Pochopíme, že naše

partnerské vztahy mohou být další branou k duchovnímu osvícení,

pokud jich budeme užívat moudře, to jest k tomu, abychom se stali

víc milujícími. Publikace: Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení - Eckhart Tolle. Anotace: Kniha Moc přítomného okamžiku se během velice krátké doby projevila jako jedna z největších duchovních knih nedávné doby. Obsahuje sílu, která jde za hranici slov a může nás dovést tam, kde se naše myšlením vytvořené problémy rozplynou a my pochopíme, co to znamená žít svobodně. Kniha přináší specifická cvičení a srozumitelné rady, jež nám ukážou, jak objevit "milosrdenství, lehkost a klid", které přicházejí, když uklidníme své myšlení a vnímáme svět v přítomném okamžiku. Každá z těchto padesáti jedinečných karet vám nabízí osvícenou moudrost a duchovní vhledy Eckharta Tolleho v nové praktické a elegantní - jako inspiraci k zamyšlení, inspiraci a sebereflexi. Soubor se zabývá následujícími tématy: Moudrost odevzdání, Osvobození skrze změnu, Plamen vědomí, Jak se zbavit bolesti, Síla přítomnosti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.