MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Knihy naučná literatura

Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Hodnocení: 117x
  • 3.04274
EAN: 9788073701123

Evangelium moderního mystika nám ukazuje brány do věčné přítomnosti a nabízí nám transcendentní pravdy, které nás osvobodí. Srozumitelně podaný výklad obtížně pochopitelného stavu "bytí v přítomnosti", kdy ztrácí minulost i budoucnost svou sílu. Při čtení této knihy se budeme muset vzdát analytického ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67477
skladem

Jaké má kniha
Moc přítomného okamžiku
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Čerstvá hodnocení Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

  • 5

a B., 25. listopadu 2015

První setkání s touto knihou proběhlo před pěti lety. To setkání se moc nepovedlo a knížku jsem odložil, lehce znuděn. Druhé setkání proběhlo před dvěma lety a tentokrate to zajiskřilo a knížka se pro mne stala vstupenkou do světa duše... :)


Specifikace Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 223 Kč

Kniha – autor Eckhart Tolle, 184 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Žít v přítomném okamžiku je podle Eckharta Tolleho pravá cesta ke štěstí. Nemá smysl trápit se minulostí a vynakládat úsilí vzhledem k budoucnu, když opravdový život se odehrává právě nyní a pouze teď s ním můžete něco udělat. Tato slavná kniha promlouvá od svého vzniku k milionům čtenářů, kteří v ní nachází vnitřní mír a souznění se sebou samými. ... a dál?

Produkt Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - parametry

Název produktu: Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 247 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.04 bodů z 5
Počet hodnocení: 117 x
Hodnocení:
  • 3.04274
Podrobný popis:

Evangelium moderního mystika nám ukazuje brány do věčné přítomnosti a nabízí nám transcendentní pravdy, které nás osvobodí. Srozumitelně podaný výklad obtížně pochopitelného stavu "bytí v přítomnosti", kdy ztrácí minulost i budoucnost svou sílu. Při čtení této knihy se budeme muset vzdát analytického myšlení a svého falešného já, které je produktem naší mysli. Mnoho z nás učiní nové objevy: nejsme svou myslí; můžeme se zbavit duševní bolesti; autentickou sílu najdeme, jakmile se vzdáme přítomnému okamžiku. Dovíme se také, že jedním z klíčů k dosažení vnitřního klidu je naše tělo, stejně jako ticho a prostor kolem nás. To jsou brány, jimiž můžeme vstoupit do přítomnosti, kde neexistují žádné problémy. V přítomném okamžiku najdeme své skutečné já a hlubokou vnitřní radost. Pouze v přítomném okamžiku si uvědomíme, že už jsme úplní a dokonalí. Publikace: Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení - Eckhart Tolle. Při čtení této knihy se dovíme, že jedním z klíčů k dosažení

vnitřního klidu je naše tělo, stejně jako ticho a prostor kolem

nás. To jsou brány, jimiž můžeme vstoupit do přítomnosti, kde

neexistují žádné problémy. V přítomném okamžiku najdeme své

skutečné já a hlubokou vnitřní radost. Pouze v přítomném okamžiku

si uvědomíme, že už jsme úplní a dokonalí. Pochopíme, že naše

partnerské vztahy mohou být další branou k duchovnímu osvícení,

pokud jich budeme užívat moudře, to jest k tomu, abychom se stali

víc milujícími. Publikace: Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení - Eckhart Tolle. Anotace: Kniha Moc přítomného okamžiku se během velice krátké doby projevila jako jedna z největších duchovních knih nedávné doby. Obsahuje sílu, která jde za hranici slov a může nás dovést tam, kde se naše myšlením vytvořené problémy rozplynou a my pochopíme, co to znamená žít svobodně. Kniha přináší specifická cvičení a srozumitelné rady, jež nám ukážou, jak objevit "milosrdenství, lehkost a klid", které přicházejí, když uklidníme své myšlení a vnímáme svět v přítomném okamžiku. Každá z těchto padesáti jedinečných karet vám nabízí osvícenou moudrost a duchovní vhledy Eckharta Tolleho v nové praktické a elegantní - jako inspiraci k zamyšlení, inspiraci a sebereflexi. Soubor se zabývá následujícími tématy: Moudrost odevzdání, Osvobození skrze změnu, Plamen vědomí, Jak se zbavit bolesti, Síla přítomnosti.


Recenze Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

a B., 25. listopadu 2015První setkání s touto knihou proběhlo před pěti lety. To setkání se moc nepovedlo a knížku jsem odložil, lehce znuděn. Druhé setkání proběhlo před dvěma lety a tentokrate to zajiskřilo a knížka se pro mne stala vstupenkou do světa duše... :)
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.