Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - Pracovní kniha

Knihy

Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - Pracovní kniha

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Minulost a budoucnost jsou pouhou iluzí, jediný existující čas je právě tento okamžik. Stačí tento okamžik plně přijmout a nalézt tak hluboký vnitřní klid uvnitř sama sebe. Pracovní kniha Základní teorie, meditace a cvičení Kniha Moc přítomného okamžiku má už od svého prvního vydání v roce 1997 mnohem větší vliv na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Moc přítomného okamžiku..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - Pracovní kniha koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - Pracovní kniha

  • 5

Alby77, 25. listopadu 2015

První setkání s touto knihou proběhlo před pěti lety. To setkání se moc nepovedlo a knížku jsem odložil, lehce znuděn. Druhé setkání proběhlo před dvěma lety a tentokrate to zajiskřilo a knížka se pro mne stala vstupenkou do světa duše... :)


Specifikace Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - Pracovní kniha

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 148 Kč

Moc přítomného okamžiku: pracovní kniha, od Eckharta Tollea, je praktický pomocník k jeho dílu Moc přítomného okamžiku. Kniha přináší specifická cvičení a velké množství rad, které vám pomohou dosáhnout vnitřního klidu či zbavit se svých problémů ... a dál?

Produkt Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - Pracovní kniha

Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - Pracovní kniha - parametry

Název produktu: Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku - Pracovní kniha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Minulost a budoucnost jsou pouhou iluzí, jediný existující čas je právě tento okamžik. Stačí tento okamžik plně přijmout a nalézt tak hluboký vnitřní klid uvnitř sama sebe. Pracovní kniha

Základní teorie, meditace a cvičení Kniha Moc přítomného okamžiku má už od svého prvního vydání v roce 1997 mnohem větší vliv na kolektivní vědomí naší planety, než kdy Eckhart Tolle očekával. Byla přeložena do patnácti jazyků a každý den E. Tolle dostával dopisy od čtenářů na celém světě, kteří psali, jak se jejich život změnil od chvíle, kdy přišli do styku s učením v této knize. Počátkem svobody je poznání, že nejste totožní se svou myslí. Jakmile začnete svou mysl pozorovat, aktivujete vyšší úroveň vědomí. Začnete si uvědomovat, že za hranicemi myšlení je nesmírná sféra inteligence a že myšlení je jen nepatrným aspektem této inteligence. Také si uvědomíte, že z této sféry pochází všechno skutečně důležité - krása, láska, tvořivost, radost a vnitřní klid. A začnete se probouzet. Autor: Eckhart Tolle

Nakladatelství: Pragma

Vazba: brožovaná bez přebalu matná

Formát: 133 x 190 x 14 mm

Počet stran: 132 MM Pyramida je tvarový zářič se schopností transformace a vyzařování léčivé energie. Energetická pyramida je zdobena hyeroglify a výjevy ze života egyptských faraónů a Bohů. Nádherná egyptská pyramida je z každé strany zdobena plastickým výjevem ze života egyptských faraónů a Bohů. Pyramida je vyrobena z odolné pryskyřice, délka jedné strany je 8 cm.

Egyptské pyramidy nebyly postaveny náhodou. Tvar pyramidy je prastarým tradičním energetickým a informačním harmonizátorem, tvarovým zářičem. Informace je podle moderní informační fyziky kromě hmoty a energie třetí stavební prvek Vesmíru. Je to jakýsi „povel“, nastavení, které určuje momentální stav hmoty a energie v daném časoprostoru.

Zmenšené modely a makety pyramid mají podobné účinky jako skutečné pyramidy, bez ohledu na materiál, z něhož byly vyrobeny. Pro dosažení potřebné rezonance, tedy zvýšení amplitudy vibrací při určitých frekvencích, je důležité zachování původních proporcí. Zachování "zlatého řezu", tedy poměrů stran v pravoúhlém trojúhelníku 3 : 4 : 5, sklon stěn 65 Publikace: Moc přítomného okamžiku - pracovní kniha - Eckhart Tolle. Kniha Moc přítomného okamžiku se během velice krátké doby projevila

jako jedna z největších duchovních knih nedávné doby. Obsahuje

sílu, která jde za hranici slov a může nás dovést tam, kde se naše

myšlením vytvořené problémy rozplynou a my pochopíme, co to znamená

žít svobodně. Kniha přináší specifická cvičení a srozumitelné rady,

jež nám ukážou, jak objevit „milosrdenství, lehkost a klid“, které

přicházejí, když uklidníme své myšlení a vnímáme svět v přítomném

okamžiku. Publikace: Moc přítomného okamžiku - pracovní kniha - Eckhart Tolle. Stačí plně přijmout tento okamžik. Když to uděláte, najdete hluboký vnitřní klid. Rozhodnutí předpokládá vědomí. Bez toho nemáte žádnou volbu. Volba začíná v okamihu, kdy se pŕestanete ztotožňovat se svou myslí a navyklým způsobem myšle


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.