Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eckhart Tolle: Jednota se životem

Knihy

Eckhart Tolle: Jednota se životem

Hodnocení: 1x
  • 4

Buchanan v knize popisuje zánik Západu. Příčinu vidí ve ztrátě jeho hodnot, především potom ve ztrátě židovské a křesťanské víry. Vinu za to dává idejím čtyř myslitelů, Čtyřem, kteří stvořili revoluci, marxistickým teoretikům G. Lukácsovi, Gramscimu, Adornovi a Marcusovi. Ti jsou podle něj zdrojem kulturní revoluce a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jednota se životem
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eckhart Tolle: Jednota se životem koupíte i tady

Specifikace Eckhart Tolle: Jednota se životem

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 186 Kč

Ilustrovaný a nesmírně inspirativní výběr z myšlenek duchovního učitele, kterého nazývají prorokem dneška, z knihy Nová Země. Jeho poznání obsahuje sílu pravdy, sílu přítomnosti a říká že podstatou du ... a dál?

Produkt Eckhart Tolle: Jednota se životem

Eckhart Tolle: Jednota se životem - parametry

Název produktu: Eckhart Tolle: Jednota se životem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 323 Kč
Ušetríte až: 137 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Buchanan v knize popisuje zánik Západu. Příčinu vidí ve ztrátě jeho hodnot, především potom ve ztrátě židovské a křesťanské víry. Vinu za to dává idejím čtyř myslitelů, Čtyřem, kteří stvořili revoluci, marxistickým teoretikům G. Lukácsovi, Gramscimu, Adornovi a Marcusovi. Ti jsou podle něj zdrojem kulturní revoluce a pokračování studené války, kulturní války. Jejím důsledkem potom jsou pokles porodnosti (vymírání obyvatel Západu), masové přistěhovalectví ze zemí třetího světa, interrupce, antikoncepce a vytváření světové vlády. Statistická čísla uváděná v knize v případě České republiky, jejíž obyvatelstvo je v podstatě produktem této revoluce, patří k nejhorším v západním světě. Nesmírně poutavá kniha, kterou však čtenář může strávit pouze tehdy, zbaví-li se všech svých předsudků k náboženství a víře. Jednota se životem - Inspirativní výběr z Nové Země - Tolle Eckhart Ilustrovaný a nesmírně inspirativní výběr z myšlenek duchovního učitele, kterého nazývají prorokem dneška, z knihy Nová Země. Jeho poznání obsahuje sílu pravdy, sílu přítomnosti a říká že podstatou duchovní cesty je proměna vědomí. Jeho slova probouzejí dávno zapomenuté poznání o podstatě našeho vnímání světa. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství od Citadella naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! slovo autora: Pro tento výběr z Nové Země jsem připravil pasáže z původní knihy, které se mi zdály mimořádně vhodné pro inspirativní nebo meditativní čtení. Zkuste se při čtení zastavit, případně znovu začíst do pasáží, které ve vás rezonovaly a nechte slova působit na vaše nitro. Dovolte jim vnořit se do vaší podstaty a prociťte jejich pravdivost. Přínosem může být, pokud si otevřete knihu na jakémkoli místě a přečtete si jednu stranu nebo jen nějakou pasáž.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.