Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen E. Malacka: Národopisné materiály v českých kulturně-historických časopisech 2. poloviny 19. století

Knihy

E. Malacka: Národopisné materiály v českých kulturně-historických časopisech 2. poloviny 19. století

Hodnocení: 1x
  • 4

Národopisné materiály v českých kulturně-historických časopisech 2. poloviny 19. století – Anotovaná bibliografie - E. Malacka. Výběrová anotovaná bibliografie umožňuje snadnější orientaci v cenných materiálech, které české společenské časopisy druhé poloviny 19. století - Besedy lidu, Čas, Květy, Obzor, Osvěta, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? E. Malacka: Národopisné materiály v českých kulturně-historických časopisech 2. poloviny 19. století koupíte i tady

Specifikace E. Malacka: Národopisné materiály v českých kulturně-historických časopisech 2. poloviny 19. století

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 24 Kč

Výběrová anotovaná bibliografie umožňuje snadnější orientaci v cenných materiálech, které české společenské časopisy druhé poloviny 19. století - Besedy lidu, Čas, Květy, Obzor, Osvěta, Světozor a Zla ... a dál?

Produkt E. Malacka: Národopisné materiály v českých kulturně-historických časopisech 2. poloviny 19. století

E. Malacka: Národopisné materiály v českých kulturně-historických časopisech 2. poloviny 19. století - parametry

Název produktu: E. Malacka: Národopisné materiály v českých kulturně-historických časopisech 2. poloviny 19. století
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 24 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetríte až: 237 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Národopisné materiály v českých kulturně-historických časopisech 2. poloviny 19. století – Anotovaná bibliografie - E. Malacka. Výběrová anotovaná bibliografie umožňuje snadnější orientaci v cenných materiálech, které české společenské časopisy druhé poloviny 19. století - Besedy lidu, Čas, Květy, Obzor, Osvěta, Světozor a Zlatá Praha - obsahují nejen z hlediska etnologického, ale také z historického, uměleckohistorického a literárního. Součástí publikace je úvodní studie o úloze novin a časopisů v českém společenském vývoji 2. poloviny 19. století, spojená s charakteristikou excerpovaných periodik. Jádrem publikace jsou dva bibliografické soupisy: první obsahuje autorsky seřazené textové příspěvky (2.563 záznamů), druhý soupis zahrnuje vyobrazení (1.146 záznamů). Pro lepší orientaci uživatele sestavil autor k textové i obrazové části věcné rejstříky a k textové části také rejstřík jmenný. Národopisné materiály v českých kulturně-historických časopisech 2. poloviny 19. století – Anotovaná bibliografie - E. Malacka od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Chceš-li poznat Matěje, budeš k němu muset vzhlédnout! Matěj se každý den potýká se zvláštními výzvami. Když dojde na lezení, rychle to dotáhne velice daleko! Umíš také lézt na stěny?


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.