Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen E. Joel Richter, F. Marcelo Vela: Refluxní choroba jícnu - GERD

Knihy

E. Joel Richter, F. Marcelo Vela: Refluxní choroba jícnu - GERD

Hodnocení: 1x
  • 5

Refluxní choroba jícnu - GERD - F. Vela Marcelo, E. Richter Joel . Předkládaná učebnice je určena především žákům oboru ošetřovatel, nicméně ji určitě využijí též žáci příbuzných oborů, pečovatelé, sanitáři, zdravotničtí asistenti, všeobecné sestry a další osoby, které se zabývají poskytováním péče nemocným. Přestože ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Refluxní choroba jícnu ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? E. Joel Richter, F. Marcelo Vela: Refluxní choroba jícnu - GERD koupíte i tady

Specifikace E. Joel Richter, F. Marcelo Vela: Refluxní choroba jícnu - GERD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 245 Kč

Předkládaná učebnice je určena především žákům oboru ošetřovatel, nicméně ji určitě využijí též žáci příbuzných oborů, pečovatelé, sanitáři, zdravotničtí asistenti, všeobecné sestry a další osoby, které se zabývají poskytováním péče nemocným. Přestože se jedná o odbornou učebnici, autoři se snaží návodným způsobem aplikovat teoretické poznatky z oboru ošetřovatelství do praxe. To je možné díky dlouholeté zkušenosti autorů s přímým poskytováním ošetřovatelské péče a s výukou » ... a dál?

Produkt E. Joel Richter, F. Marcelo Vela: Refluxní choroba jícnu - GERD

E. Joel Richter, F. Marcelo Vela: Refluxní choroba jícnu - GERD - parametry

Název produktu: E. Joel Richter, F. Marcelo Vela: Refluxní choroba jícnu - GERD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 245 Kč
Maximální cena: 290 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Refluxní choroba jícnu - GERD - F. Vela Marcelo, E. Richter Joel . Předkládaná učebnice je určena především žákům oboru ošetřovatel, nicméně ji určitě využijí též žáci příbuzných oborů, pečovatelé, sanitáři, zdravotničtí asistenti, všeobecné sestry a další osoby, které se zabývají poskytováním péče nemocným. Přestože se jedná o odbornou učebnici, autoři se snaží návodným způsobem aplikovat teoretické poznatky z oboru ošetřovatelství do praxe. To je možné díky dlouholeté zkušenosti autorů s přímým poskytováním ošetřovatelské péče a s výukou budoucích zdravotníků. Autoři čerpají ze současných poznatků ošetřovatelství, psychologie, medicíny a příbuzných oborů. Učebnice je členěna do kapitol, které vycházejí ze školních vzdělávacích programů pro obor ošetřovatel. Tři díly odpovídají vzdělávání v jednotlivých ročnících. Refluxní choroba jícnu - GERD - F. Vela Marcelo, E. Richter Joel od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Refluxní choroba jícnu - GERD - Marcelo F. Vela;Joel E. Richter;John E. Pandolfino. Vysoce praktická publikace podává přehlednou didaktickou formou

současné návody pro vlastní léčbu choroby a komplexní péči o

nemocného. Odborníci zde najdou doporučení, vhodné algoritmy

postupů, kazuistiky, ale také upozornění na „pasti“, které může

choroba lékaři nastražit. Publikace je určena gastroenterologům a

internistům v nemocničních i ambulantních zařízeních, ale také

praktickým lékařům, kteří se o nemocné starají každý den.

Kniha je rozdělena do 3 částí:

- přehled GERD (patofyziologie, diagnóza, všeobecná léčebná

strategie a vedlejší účinky medikamentózní i chirurgické léčby)

- vedení speciálních klinických případů (refrakterní GERD,

laryngofaryngeální reflux, nekardiální bolest na hrudi, s GERD

sdružená dysfagie)

- Barrettův jícen a GERD (diagnóza, sledování a léčebné možnosti) Publikace: Refluxní choroba jícnu - GERD - Marcelo F. Vela;Joel E. Richter;John E. Pandolfino. Učebnice stěžejního předmětu oboru ošetřovatel. Obsahuje základní témata péče o nemocného, jeho pohodlí a potřeby podle vymezených kompetencí ošetřovatele. Kniha představuje nejlepší současný návod nejen pro vlastní léčbu, ale i pro celkovou péči o nemocné s touto velmi rozšířenou diagnózou.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.