Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dušan Lužný, Zdeněk R. Nešpor: Náboženství v menšině

Knihy

Dušan Lužný, Zdeněk R. Nešpor: Náboženství v menšině

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pronikavý rozbor velikonočních obřadů zaměřený na zasvěcení do tajemství Vzkříšení jakožto spásy světa jeho znovustvořením: "Spása duše souvisí s nápravou, přerodem lidské "přirozenosti". Uvidíme, že o "přírodu" a "přirozenost" v těchto obřadech jde především. V mysterijní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dušan Lužný, Zdeněk R. Nešpor: Náboženství v menšině koupíte i tady

Specifikace Dušan Lužný, Zdeněk R. Nešpor: Náboženství v menšině

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 168 Kč

Studie k podobám současné religiozity v České republice.Kniha shrnuje kvalitativní výzkum religiozity ve dvou českých městech střední velikosti - České Lípě a Mikulově - který probíhal v letech 2007-08 v rámci projektu Detradicionalizace a individualizace náboženství v ČR; výzkum byl inspirován šetřením Lancasterské univerzity v Kendalu. (religiozita a spiritualita v současné české společnosti) ... a dál?

Produkt Dušan Lužný, Zdeněk R. Nešpor: Náboženství v menšině

Dušan Lužný, Zdeněk R. Nešpor: Náboženství v menšině - parametry

Název produktu: Dušan Lužný, Zdeněk R. Nešpor: Náboženství v menšině
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pronikavý rozbor velikonočních obřadů zaměřený na zasvěcení do tajemství Vzkříšení jakožto spásy světa jeho znovustvořením: "Spása duše souvisí s nápravou, přerodem lidské "přirozenosti". Uvidíme, že o "přírodu" a "přirozenost" v těchto obřadech jde především. V mysterijní zkušenosti splývá přirozenost duše s přirozeností veškerenstva a spása vlastní se spásou světa. Obé se setkává v 'srdci přirozenosti', které - tak jako Noemova Archa či Archa Úmluvy - zachraňuje, uchovává a chrání kosmický řád stvoření, zatímco svět sám dochází své obnovy skrze tajemný průchod nestvořenem, otevřený Kristovým Zmrtvýchvstáním. Událostí Vzkříšení povstává svět ze svého nebytí - tak jako fénix z vlastního popele." Náboženství v menšině – Religiozita a spiritualita v současné české společnosti - Dušan Lužný, R. Zdeněk Nešpor. Studie k podobám současné religiozity v České republice.Kniha shrnuje kvalitativní výzkum religiozity ve dvou českých městech střední velikosti - České Lípě a Mikulově - který probíhal v letech 2007-08 v rámci projektu Detradicionalizace a individualizace náboženství v ČR; výzkum byl inspirován šetřením Lancasterské univerzity v Kendalu. Náboženství v menšině – Religiozita a spiritualita v současné české společnosti - Dušan Lužný, R. Zdeněk Nešpor od nakladatelství Malvern v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.