Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Drumatic s.r.o. Začínáme na bicí - Libor Kubánek

Noty a zpěvníky

Drumatic s.r.o. Začínáme na bicí - Libor Kubánek

Hodnocení: 2x
  • 4.5

V této novince najdete základy hry, jak pro tzv: Rovné dělení (kdy osminové noty se hrají tak, jak se píší), tak i pro swingové ( jazzové, triolové ) frázování. V knize je pamatováno na to, že noty jsou určeny pro začátečníky a proto se základům věnuje důkladná péče a náročnost nejde daleko, aby nezasahovala do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Drumatic s.r.o. Začínáme na bicí - Libor Kubánek koupíte i tady

Specifikace Drumatic s.r.o. Začínáme na bicí - Libor Kubánek

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 138 Kč

V této novince najdete základy hry, jak pro tzv: Rovné dělení (kdy osminové noty se hrají tak, jak se píší), tak i pro swingové ( jazzové, triolové ) frázování. V knize je pamatováno na to, že noty jsou určeny pro začátečníky a proto se základům věnuje důkladná péče a náročnost nejde daleko, aby nezasahovala do dalších podrobnějších specializovaných publikací. Pro toho, kdo se chce seznámit se základní notací a hrou doprovodů i breaků na bicí soupravu, se základy hry na malý buben, s rovným i swingovým » ... a dál?

Produkt Drumatic s.r.o. Začínáme na bicí - Libor Kubánek

Drumatic s.r.o. Začínáme na bicí - Libor Kubánek - parametry

Název produktu: Drumatic s.r.o. Začínáme na bicí - Libor Kubánek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4.5
Podrobný popis:

V této novince najdete základy hry, jak pro tzv: Rovné dělení (kdy osminové noty se hrají tak, jak se píší), tak i pro swingové ( jazzové, triolové ) frázování. V knize je pamatováno na to, že noty jsou určeny pro začátečníky a proto se základům věnuje důkladná péče a náročnost nejde daleko, aby nezasahovala do dalších podrobnějších specializovaných publikací. Pro toho, kdo se chce seznámit se základní notací a hrou doprovodů i breaků na bicí soupravu, se základy hry na malý buben, s rovným i swingovým frázováním, s hrou na bonga a zkusit jednoduchá dueta v osminovém i triolovém pulsu, ten by tuto učebnici určitě neměl přehlédnout. Publikace: Začínáme na bicí - Libor Kubánek. Úplné základy hry na malý buben, bicí soupravu, bonga a

nejjednodušší dueta je možno najít ve čtyřech kapitolách této

publikace. Na 84 stranách provede podrobně nejmladší zájemce,

případně starší začátečníky, základními rytmickými hodnotami,

základní technikou hry i základy frázování. Postup náročnosti je

velmi pozvolný s důrazem na kratší rytmické fráze. Publikace: Začínáme na bicí - Libor Kubánek. Volně na tuto školu základů navazují další učebnice, jako např. „Ve víru virblu“ (pro malý buben), „ S bicí soupravou …“ 1-4 díl, „Dueta pro bicí soupravu a tympány (tom-tomy nebo bonga)“ 1-3 díl a další.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.