Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Drahomíra Kettnerová: Deutsch eins, zwei 1

Učebnice/Odborná literatura

Drahomíra Kettnerová: Deutsch eins, zwei 1

Hodnocení: 1x
  • 3.5

v každé lekci: výklad gramatiky cvičení k probíraným gramatickým jevům úvodní texty a rozšiřující texty s úkoly cvičení k čtecím textům cvičení k poslechovým textům slovní zásoba a užitečné vazby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Deutsch eins, zwei 1
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Drahomíra Kettnerová: Deutsch eins, zwei 1 koupíte i tady

Specifikace Drahomíra Kettnerová: Deutsch eins, zwei 1

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 205 Kč

Každý díl učebnice obsahuje 15 lekcí rozdělených do částí A, B, C. V části A jsou úvodní texty dialogické, propojené volnou dějovou linií. Slouží k nácviku poslechu a konverzačních obratů pro běžnou komunikaci. Texty v části B, převážně autentické, jsou určeny pro nácvik porozumění čtenému textu. Část C je opakovací a obsahuje slovní zásobu dané lekce. Po absolvování obou dílů učebnice by měl žák ovládat všechny čtyři základní dovednosti v cizím jazyce (poslech, mluvení, čtení a psaní) a dále gramatiku a slovní » ... a dál?

Produkt Drahomíra Kettnerová: Deutsch eins, zwei 1

Drahomíra Kettnerová: Deutsch eins, zwei 1 - parametry

Název produktu: Drahomíra Kettnerová: Deutsch eins, zwei 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 291 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

v každé lekci:

výklad gramatiky cvičení k probíraným gramatickým jevům úvodní texty a rozšiřující texty s úkoly cvičení k čtecím textům cvičení k poslechovým textům slovní zásoba a užitečné vazby

Každý díl učebnice obsahuje 15 lekcí rozdělených do částí A, B, C. V části A jsou úvodní texty dialogické, propojené volnou dějovou linií. Slouží k nácviku poslechu a konverzačních obratů pro běžnou komunikaci. Texty v části B, převážně autentické, jsou určeny pro nácvik porozumění čtenému textu. Část C je opakovací a obsahuje slovní zásobu dané lekce. Po absolvování obou dílů učebnice by měl žák ovládat všechny čtyři základní dovednosti v cizím jazyce (poslech, mluvení, čtení a psaní) a dále gramatiku a slovní zásobu na takové úrovni, aby byl schopen úspěšně složit základní státní jazykovou zkoušku nebo připravovanou maturitní zkoušku vyšší úrovně - B2 podle Evropského jazykového portfolia, vydaného MŠMT ČR v roce 2001.

Recenze učebnice:

Dvoudílná učebnice Deutsch eins, zwei je určena pro úplné začátečníky ve věku přibližně od 15 let

Je vhodná pro výuku na středních školách, pro všechny typy jazykových škol a jazykových kurzů, případně i pro samouky. Na učebnici Deutsch eins, zwei 1 navazuje druhý díl – Deutsch eins, zwei 2. Po absolvování obou dílů učebnice by měl žák ovládat všechny čtyři základní dovednosti v cizím jazyce (poslech, mluvení, čtení a psaní) a dále gramatiku a slovní zásobu na takové úrovni, aby byl schopen úspěšně složit státní základní jazykovou zkoušku nebo maturitní zkoušku vyšší úrovně – B2 podle Evropského jazykového portfolia, vydaného MŠMT ČR v roce 2001.

Učebnice obsahuje 15 lekcí. Každá lekce se skládá ze 3 částí – A, B a C. Texty části A jsou dialogické texty propojené dějovou linií, určené především pro nácvik poslechu a konverzačních obratů pro běžnou komunikaci, v části B jsou souvislé texty určené pro nácvik porozumění čteného textu. Části A a B obsahují úvodní texty, cvičení na slovní zásobu textů, výklad gramatiky, cvičení na gramatiku, poslechová a čtecí cvičení. Ve většině lekcí je rozšiřována slovní zásoba k tématu nebo nacvičovány další konverzační obraty. Slovní zásoba dané lekce je vždy uvedena za částí B. Závěrečná část C obsahuje souhrnná opakovací cvičení.

Na konci učebnice najdete přehled nepravidelných sloves, přehled slovesných vazeb, klíč k většině cvičení, slovníčky (německo-český a česko-německý) a rejstřík gramatických jevů probraných v tomto dílu učebnice. Nezbytným doplňkem učebnice jsou dvě audiokazety (nebo CD) s nahrávkami textů, výslovnostních a poslechových cvičení (v učebnici označeny grafickým symbolem).

Na internetových stránkách nakladatelství jsou k dispozici testy ke každé lekci (pro část A i B) včetně klíče a souhrnná opakovací cvičení vždy po pěti lekcích. němčina pro začátečníky - FRAUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 320 str. - ISBN: 80-7238-139-3 - Kniha Drahomíra Kettnerová; Lea Tesařová


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.