Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Drahomír Jančík, Barbora Štolleová: Pivo, zbraně i tvarůžky

Knihy naučná literatura

Drahomír Jančík, Barbora Štolleová: Pivo, zbraně i tvarůžky

Hodnocení: 1x
  • 4

Pivo, zbraně i tvarůžky – Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a krizí - Drahomír Jančík, Barbora Štolleová. Nepřehlédnutelný podíl na tvorbě hospodářského, sociálního a kulturního prostředí meziválečného Československa měli podnikatelé a manažeři třímající otěže průmyslových podniků, a právě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Pivo, zbraně i tvarůžky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Drahomír Jančík, Barbora Štolleová: Pivo, zbraně i tvarůžky koupíte i tady

Specifikace Drahomír Jančík, Barbora Štolleová: Pivo, zbraně i tvarůžky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

Nepřehlédnutelný podíl na tvorbě hospodářského, sociálního a kulturního prostředí meziválečného Československa měli podnikatelé a manažeři třímající otěže průmyslových podniků, a právě těm je věnována ... a dál?

Produkt Drahomír Jančík, Barbora Štolleová: Pivo, zbraně i tvarůžky

Drahomír Jančík, Barbora Štolleová: Pivo, zbraně i tvarůžky - parametry

Název produktu: Drahomír Jančík, Barbora Štolleová: Pivo, zbraně i tvarůžky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 400 Kč
Ušetríte až: 161 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pivo, zbraně i tvarůžky – Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a krizí - Drahomír Jančík, Barbora Štolleová. Nepřehlédnutelný podíl na tvorbě hospodářského, sociálního a kulturního prostředí meziválečného Československa měli podnikatelé a manažeři třímající otěže průmyslových podniků, a právě těm je věnována i publikace „Pivo, zbraně i tvarůžky“. Vypráví životní příběhy takřka dvou desítek osobností z řad prvorepublikového podnikového managementu, které vyjadřují širokou, ba nepřebernou pestrost podnikatelských aktivit na československém území. Ne všichni byli úspěšní, ale většina z těch, o kterých publikace pojednává, dosáhla, mimo jiné díky nebývalému osobnímu nasazení, invenci a houževnatosti, pozoruhodných výsledků a prosadila své firmy na širším evropském, ba i světovém trhu. Původ a sociální zázemí vybraných osobností, především však podnikatelská kariéra – úspěchy i selhání v kontextu proměn podnikatelských strategií – a v neposlední i vývojový „přeliv“ do značně odlišných podmínek řízeného hospodářství za nacistické okupace a po válce do nastupující éry socialismu, jsou dokladem nejen dynamičnosti, nýbrž, a to především, mnohotvárnosti podnikatelského prostředí. Pivo, zbraně i tvarůžky – Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a krizí - Drahomír Jančík, Barbora Štolleová od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii Historie a military | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.