Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dorovská I. a: Literatura pro 3. ročník SŠ - průvodce pro učitele

Učebnice/Odborná literatura

Dorovská I. a: Literatura pro 3. ročník SŠ - průvodce pro učitele

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Literatura pro 3. ročník středních škol - průvodce pro učitele - I. Dorovská a kol.. Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Literatura pro 3. ročník středních škol je pomocníkem pro začínající i zkušené učitele češtiny. Průvodce pro učitele obsahuje podrobný popis všech částí učebnice i pracovního sešitu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dorovská I. a: Literatura pro 3. ročník SŠ - průvodce pro učitele koupíte i tady

Specifikace Dorovská I. a: Literatura pro 3. ročník SŠ - průvodce pro učitele

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 079 Kč

Ucelená sada učebních materiálů pro výuku ve vzdělávacích oblastech Estetické vzdělávání a Vzdělávání a komunikace v českém jazyce. Sada se skládá z učebnice, pracovního sešitu, multimediálního nosiče ... a dál?

Produkt Dorovská I. a: Literatura pro 3. ročník SŠ - průvodce pro učitele

Dorovská I. a: Literatura pro 3. ročník SŠ - průvodce pro učitele - parametry

Název produktu: Dorovská I. a: Literatura pro 3. ročník SŠ - průvodce pro učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 079 Kč
Maximální cena: 1 567 Kč
Ušetríte až: 488 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • Publikace: Literatura pro 3. ročník středních škol - průvodce pro učitele - I. Dorovská a kol.. Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Literatura pro 3. ročník středních škol je pomocníkem pro začínající i zkušené učitele češtiny. Průvodce pro učitele obsahuje podrobný popis všech částí učebnice i pracovního sešitu a náměty pro práci s učebnicovou sadou Literatura pro 3. ročník středních škol. V části Průvodce jednotlivými kapitolami učebnice a pracovního sešitu jsou připraveny tabulky, které přehledně zachycují provázanost mezi jednotlivými částmi učebnicové sady (učebnice, pracovní sešit, poslechové ukázky na CD) a v nichž lze jednoduše vyhledat, co všechno je možno použít k přípravě náplně dané vyučovací hodiny. Součástí Průvodce pro učitele je také podrobný klíč k úkolům v učebnici i v pracovním sešitě. Přepis zvukových nahrávek je k dispozici v sekci "Ke stažení" (zde). V publikaci naleznete rovněž koncepční podklady k tvorbě školního vzdělávacího programu, které obsahují informace o vzdělávací oblasti Estetické vzdělávání, o distribuci očekávaných výstupů stanovených RVP pro střední školy v jednotlivých tematických celcích učebnice a pracovního sešitu a ucelený přehled uplatněných výchovných a vzdělávacích strategií, rozvíjených klíčových kompetencí, zapojených průřezových témat a vazeb na jiné vzdělávací oblasti. V Průvodci pro učitele je zařazen seznam primární a sekundární literatury. K Průvodci pro učitele patří také 3 CD (seznam stop naleznete zde a zvukovou ukázku zde). Ukázky z literárních děl namluvili herci Eva Gorčicová, Norbert Lichý a Erik Pardus. Publikace: Literatura pro 3. ročník středních škol - průvodce pro učitele - I. Dorovská a kol.. Ucelená sada učebních materiálů pro výuku ve vzdělávacích oblastech Estetické vzdělávání a Vzdělávání a komunikace v českém jazyce. Sada se skládá z učebnice, pracovního sešitu, multimediálního nosiče a metodiky pro učitele.
  • Učebnice a pracovní sešit jsou určeny pro všechny studenty středních škol. Multimediální nosič a metodika jsou určeny pro učitele SŠ.
  • Zcela nová koncepce, která se zaměřuje nejen na učivo literatury, ale také na dějiny umění a dějiny obecně.
  • Učebnice i pracovní sešit je zaměřen nejen na získání znalostí, ale hlavně na rozvoj dovedností, klíčových kompetencí a očekávaných výstupů dle RVP. Dále je značně podporován průnik do ostatních předmětů v rámci tzv. mezipředmětových vztahů.
  • Materiál je koncipován tak, aby připravil studenty na nový model maturitních zkoušek platný od školního roku 2009/2010.
  • Sada je zpracována plně dle RVP středního odborného vzdělávání s přesahem do gymnaziálního vzdělávání.
  • Moderní, neotřelá grafika a velké množství obrazového materiálu dodává probírané látce na zajímavosti metodický průvodce pro učitele + 3 CDdidaktis 2009Kniha, češtinaVe třetím díle najdete formálně stejné bloky - komponenty, ze kterých je vždy dvoustrana složena. Grafické zpracování třetího dílu vychází z předchozích dílů. Literatura pro 3. r SŠ Set - metodický p

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.