Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Doreen Virtue: Léčivé zázraky archanděla Rafaela

Knihy naučná literatura

Doreen Virtue: Léčivé zázraky archanděla Rafaela

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Mějte víru a naději, protože archanděl Rafael vám pomáhá přímluvou u Boha. Uvidíte, že Rafael je velmi mocný, jemný a láskyplný. Díky přípravám a psaní této knihy jsem měla úžasnou příležitost blíže poznat tohoto pozoruhodného anděla, který není vázán k žádnému náboženskému přesvědčení a pomáhá komukoli, kdo ho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78231
skladem

Jaké má kniha
Léčivé zázraky archandě..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Doreen Virtue: Léčivé zázraky archanděla Rafaela koupíte i tady

Specifikace Doreen Virtue: Léčivé zázraky archanděla Rafaela

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 119 Kč

Mějte víru a naději, protože archanděl Rafael vám pomáhá přímluvou u Boha. Uvidíte, že Rafael je velmi mocný, jemný a láskyplný. Díky přípravám a psaní této knihy jsem měla úžasnou příležitost blíže p ... a dál?

Produkt Doreen Virtue: Léčivé zázraky archanděla Rafaela

Doreen Virtue: Léčivé zázraky archanděla Rafaela - parametry

Název produktu: Doreen Virtue: Léčivé zázraky archanděla Rafaela
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Mějte víru a naději, protože archanděl Rafael vám pomáhá přímluvou u Boha. Uvidíte, že Rafael je velmi mocný, jemný a láskyplný. Díky přípravám a psaní této knihy jsem měla úžasnou příležitost blíže poznat tohoto pozoruhodného anděla, který není vázán k žádnému náboženskému přesvědčení a pomáhá komukoli, kdo ho požádá. Modlím se za to, abyste s ním začali spolupracovat a mohli léčit sebe, své blízké, své zvířecí mazlíčky i své klienty. V době, kdy zdravotní péče prochází velkými změnami, je uklidňující vědět, že archanděl Rafael je nám neustále nablízku a je kdykoli připraven nás léčit.“ Doreen Virtue, Ph.D.

Ať už jde o ohrožení života, bolestivé zranění nebo tíživý zdravotní problém, archanděl Rafael vám dokáže pomoci! V této nesmírně inspirativní knize vám Doreen Virtue ukáže, proč je archanděl Rafael odnepaměti považován za hlavního léčitele mezi anděly. Rafael zázračně pomáhá každému, kdo ho o to požádá, a není spojen s žádnou konkrétní církví ani vyznáním. Skutečné příběhy zázračných uzdravení, které najdete na následujících stránkách, vám dodají naději a víru, že Nebesa vás skutečně slyší. Dočtete se o tom, jakými způsoby Rafael odpovídá na naše modlitby, a naučíte se rozpoznávat jeho vedení, které nám dokáže zachránit život. Zjistíte také, jak Rafael vede současné i budoucí léčitele a jak může pomáhat vašim přátelům a blízkým, včetně zvířat.

Autor: Doreen VirtueISBN: 978-80-7370-202-1Rozměry: 213,0 x 140,0 x 25,0 Autor : Doreen Virtue, Doreen

Virtue zasvětila svůj život andělům a na

konkrétních případech ukazuje, jakými způsoby archanděl Rafael

zachraňuje lidi, kteří v něj věří a obrátí se k němu o pomoc. Léčivé zázraky archanděla Rafaela jsou inspirativní příběhy pro každý den. Archanděl Rafael je ukazatelem Boží lásky. Pomáhá porážet ducha

nestoudnosti a poživačnosti. Často zachraňuje před špatnou volbou a

chybným rozhodnutím. Do jeho kompetence proto spadá uzdravování,

regenerace, omlazení a obnova na zemi i v celém kosmu. Působí, když je

život ohrožen ztrátou řádu, chaosem a válkou. Druh sortimentu : Kniha, Léčivé zázraky archanděla Rafaela, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.