Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu

Učebnice/Odborná literatura

Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu

Hodnocení: 1x
  • 4

Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu - Milan a kolektiv Teřl. Bronchiální astma patří mezi nejčastější plicní onemocnění. Počet astmatiků v České republice je odhadován asi na půl milionu osob. Diagnostika astmatu se stále vyvíjí a zpřesňuje, stejně tak se zlepšuje i léčba a užívaná farmaka. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Doporučený postup diagn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu koupíte i tady

Specifikace Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 63 Kč

Bronchiální astma patří mezi nejčastější plicní onemocnění. Počet astmatiků v České republice je odhadován asi na půl milionu osob. Diagnostika astmatu se stále vyvíjí a zpřesňuje, stejně tak se zlepš ... a dál?

Produkt Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu

Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu - parametry

Název produktu: Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 63 Kč
Maximální cena: 94 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu - Milan a kolektiv Teřl. Bronchiální astma patří mezi nejčastější plicní onemocnění. Počet astmatiků v České republice je odhadován asi na půl milionu osob. Diagnostika astmatu se stále vyvíjí a zpřesňuje, stejně tak se zlepšuje i léčba a užívaná farmaka. Postup, jak by měl lékař v případě astmatu postupovat, shrnují odborná lékařská doporučení určená specialistům i praktickým lékařům, pro která se v mezinárodním měřítku vžilo označení guidelines. Pravidelně je vydávají nejprestižnější mezinárodní lékařské organizace a shrnují poslední poznatky a doporučení pro lékaře. Své guidelines (v češtině „doporučený postup“) pro léčbu bronchiálního astmatu má v aktuální podobě i česká medicína. Za dvě prestižní lékařské společnosti, alergologickou a pneumologickou, ji jako oficiální doporučený postup těchto společností, připravil tým předních českých odborníků. Publikace je určena všem lékařům, kteří s astmatiky přicházejí do styku a bude sloužit jako vodítko správné a moderní léčby astmatu. Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu - Milan a kolektiv Teřl od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Bronchiální astma patří mezi nejčastější plicní onemocnění. Počet astmatiků v České republice je odhadován na půl milionu osob. Spolu s rozvojem medicíny založené na důkazech se významným způsobem posunuje i diagnostika a léčba astmatu. Astmatik je v odborné péči jak specialistů – tedy především alergologů a pneumologů, tak také praktických lékařů a pediatrů. Těm všem je určen oficiální doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu, který za odborné společnosti alergologů a pneumologů, připravil široký autorský tým vedený doc. MUDr. Milanem Teřlem. Postup prošel nejen klasickým recenzním řízením, ale i veřejnou oponenturou v rámci těchto společností. Publikace odráží postupy (guidelines), jak by mělo být diagnostikováno a léčeno asthma bronchiale podle současných medicínských poznatků a bude etalonem správného postupu v péči o astmatiky.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.