Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Dominik Petr: Trochu divné kusy 2

Knihy pro děti a mládež

Dominik Petr: Trochu divné kusy 2

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Jeffrey Ford, Paolo Bacigalupi, Bruce Holland Rogers, Ellen Klagesová, Benjamin Rosenbaum, Gregory Frost, Caitlin R. Kiernanová, David Marusek, Laird Barron, Cory Doctorow, Christopher Barzak, Paul Melko, Theodora Gossová, Kij Johnsonová, Eilenn Gunnová, Ken Wharton, Alan DeNiro, Jay Lake, Sarah ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dominik Petr: Trochu divné kusy 2 koupíte i tady

Specifikace Dominik Petr: Trochu divné kusy 2

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 219 Kč

Jeffrey Ford, Paolo Bacigalupi, Bruce Holland Rogers, Ellen Klagesová, Benjamin Rosenbaum, Gregory Frost, Caitlin R. Kiernanová, David Marusek, Laird Barron, Cory Doctorow, Christopher Barzak, Paul Me ... a dál?

Produkt Dominik Petr: Trochu divné kusy 2

Dominik Petr: Trochu divné kusy 2 - parametry

Název produktu: Dominik Petr: Trochu divné kusy 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Jeffrey Ford, Paolo Bacigalupi, Bruce Holland Rogers, Ellen Klagesová, Benjamin Rosenbaum, Gregory Frost, Caitlin R. Kiernanová, David Marusek, Laird Barron, Cory Doctorow, Christopher Barzak, Paul Melko, Theodora Gossová, Kij Johnsonová, Eilenn Gunnová, Ken Wharton, Alan DeNiro, Jay Lake, Sarah Monneteová,Tim Pratt, Hal Duncan Jsou autoři, jejichž práce u nás často nevídáme. Tvůrci vizí natolik svébytných a netradičních, že se k nám dostanou jen stěží. Lidé a jejich příběhy, které dokáží uchvátit často natolik, že se tomu ani nechce věřit. Tato kniha se pokouší představit hned jedenadvacet takových jmen. Navštivte s nimi dům, v němž se střídají roční období; civilizaci odmítající moderní technologie ve strachu ze ztráty své jedinečnosti; pomožte ztrápené duši v zasloužené sebetrýzni; podnikněte cestu časem při hledání pravé lásky; vzepřete se zavedeným společenským pořádkům mimozemské civilizace; odkryjte pravou tvář zneužívání levných pracovních sil; následujte temné zlo v cestě za

sebezničením; navštivte virtuální realitu ovlivňující skutečný svět více, než si myslíte; naučte se dosud nepoznanému jazyku můr; poznejte pravou tvář mimozemské intervence; vraťte se do fantastické země dětství; najděte ústí fascinující řeky včel; usmiřte se s památkou zesnulého; sledujte romanci přerušenou krutými zákony vesmíru; zmapujte neskutečno transformující se v realitu; dosáhněte vytoužených Zahrad vlahé noci; přečtěte si dopisy od královny Elfie; přijměte ztrátu milované s pomocí malých bohů; a nakonec postavte Věž z kostí rána. Ale především se připravte na to, že fantastika zde opět odkrývá tvář doposud nepoznanou, trochu divnou, tajemnou a podmanivou. Připravte se na další Trochu divné kusy, tentokrát snad ještě odvážnější než ty předchozí... Trochu divné kusy 2. - Martin Šust. Tato kniha se snaží představit velice svébytné a zcela jistě netradyční příběhy. Pomocí této knihy navštívíte dům, ve kterém se střídájí roční období, jsou zde civilizace, které odmítají jakékoliv moderní technologie, jen aby neztratily svoji JEDINEČNOST. Díky vlastní silné fantazii je zde možné putovat časem a pomoci tak například strýzněným duším na jejich strastiplné cestě. Potkat mimozemské civilizace taktéž není žádné novum. Zkrátka, připravte se na další " Trochu divné kusy ", tentokrát snad ještě odvážnější než ty předchozí ... . Trochu divné kusy 2. - Martin Šust od nakladatelství Laser-Books v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.