Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dominik Dvořák: Česká základní škola

Knihy naučná literatura

Dominik Dvořák: Česká základní škola

Hodnocení: 1x
  • 4

Česká základní škola – Vícepřípadová studie - Dominik Dvořák, Martin Chvál, Karel Starý, Petr Urbánek, Eliška Walterová. V posledních letech došlo k zásadní reformě právního rámce fungování českých základních škol. Nově byly stanoveny i cíle vzdělávání. Skutečné efekty těchto změn, zejména jejich dopad na každodenní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dominik Dvořák: Česká základní škola koupíte i tady

Specifikace Dominik Dvořák: Česká základní škola

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 180 Kč

V posledních letech došlo k zásadní reformě právního rámce fungování českých základních škol. Nově byly stanoveny i cíle vzdělávání. Skutečné efekty těchto změn, zejména jejich dopad na každodenní pod ... a dál?

Produkt Dominik Dvořák: Česká základní škola

Dominik Dvořák: Česká základní škola - parametry

Název produktu: Dominik Dvořák: Česká základní škola
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 180 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Česká základní škola – Vícepřípadová studie - Dominik Dvořák, Martin Chvál, Karel Starý, Petr Urbánek, Eliška Walterová. V posledních letech došlo k zásadní reformě právního rámce fungování českých základních škol. Nově byly stanoveny i cíle vzdělávání. Skutečné efekty těchto změn, zejména jejich dopad na každodenní podobu vyučování a učení, však nejsou prakticky známy. Tato kniha je jedním z prvních ucelenějších obrazů aktuální podoby českého základního vzdělávání krátce po spuštění reformy. Vychází z rozsáhlého empirického šetření formou smíšených případových studií pěti základních škol. Poskytuje plastický obraz každé z těchto typově odlišných škol včetně výpovědí žáků, učitelů a dalších aktérů školního života i pohledů na dění ve třídách. V tematických kapitolách ukazuje, jak se v závislosti na jedinečném kontextu různé školy vypořádávají s hlavními výzvami současného školství. Kromě věcného sdělení představuje práce i závažný přínos metodologický. Pro svou čtivou formu, v níž se střídají narativní pasáže s analytickými, může oslovit i čtenáře mimo akademický okruh. Bude zajímat i ředitele škol, studenty pedagogiky nebo tvůrce vzdělávací politiky. Česká základní škola – Vícepřípadová studie - Dominik Dvořák, Martin Chvál, Karel Starý, Petr Urbánek, Eliška Walterová od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.