Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dobruška Flösslerová: Karty s násobilkou dělení 1-5

Knihy

Dobruška Flösslerová: Karty s násobilkou dělení 1-5

Hodnocení: 1x
  • 4

Karty s násobilkou dělení 1-5 - Flösslerová Dobruška, Mgr.. Didaktická hra Balíčky karet obsahují kompletní příklady na násobení a dělení. Celou násobilku jsme rozdělili do 4 krabiček. Násobení a dělení 1-5 je určeno pro žáky od 2. třídy. Násobení a dělení 6-10 je určeno pro žáky od 3. třídy. Ve 4. třídě si děti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Dobruška Flösslerová: Karty s násobilkou dělení 1-5

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 94 Kč

Karetní hra na procvičování násobilky pro školáky od 2.třídy základní školy. ... a dál?

Produkt Dobruška Flösslerová: Karty s násobilkou dělení 1-5

Dobruška Flösslerová: Karty s násobilkou dělení 1-5 - parametry

Název produktu: Dobruška Flösslerová: Karty s násobilkou dělení 1-5
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 94 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Karty s násobilkou dělení 1-5 - Flösslerová Dobruška, Mgr.. Didaktická hra Balíčky karet obsahují kompletní příklady na násobení a dělení. Celou násobilku jsme rozdělili do 4 krabiček. Násobení a dělení 1-5 je určeno pro žáky od 2. třídy. Násobení a dělení 6-10 je určeno pro žáky od 3. třídy. Ve 4. třídě si děti smíchají dohromady všechny balíčky a postupně odkládají spoje, které již ovládají. V 5. ročníku zůstane na opakování pouze pár příkladů, které si děti obtížně pamatují. Karty můžeme procvičovat doma i ve škole. Rodiče mohou hrát spolu se svými dětmi hru „Vyšší bere“ . Vyučující v hodinách matematiky mohou vést žáky k samostatné práci, kdy děti navzájem porovnávají své výkony. Velmi dobré zkušenosti s kartami máme i při práci s dětmi s poruchami učení. Pravidla Méďa se hraje stejným způsobem, jako běžná karetní přebíjená. Jeden z hráčů zamíchá karty a rozdá je lícem dolů. Hráč po levici rozdávajícího otočí horní kartu ze své hromádky, položí jí před sebe a řekne výsledek příkladu na kartě. Postupně udělá každý z hráčů totéž a hráč, jehož karta má nejvyšší výsledek, bere všechny otočené karty a vloží je dospodu svého balíčku. Pokud některý z hráčů řekne špatný výsledek, může další z hráčů říct výsledek správný a kartu a kartu soupeře přidat naspodu svého balíčku. Pokud vynesou dva hráči karty se stejným výsledkem, utkají se spolu o všechny vynesené karty ve „válce“. Otočí ze svých hromádek postupně ještě tři karty a hráč, jehož poslední karta má vyšší výsledek bere vše. Řekne-li špatný výsledek, všechny karty patří sousedovi. Méďa má nejvyšší hodnotu a přebíjí všechny ostatní karty. Hra končí, když jeden z hráčů nemá žádnou kartu a vítězem se stává hráč s nejvyšším počtem karet. Hru lze hrát také po předem stanovený čas, hráči se snaží získat co nejvíce karet během této doby. Karty s násobilkou dělení 1-5 - Flösslerová Dobruška, Mgr. od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Karetní hra na procvičování násobilky pro školáky od 2.třídy základní školy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.