Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dobrodružství zahradního architekta

Učebnice/Odborná literatura

Dobrodružství zahradního architekta

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Mgr. Radka Adamcová, Mgr. Marie Malechová, Mgr. Kamila Mužíková, Svatopluk Mareš, Mgr. Tomáš Najbrt, Zahrada je téma, které spojuje všechny výukové lekce této publikace. Vhodná je pro mladší žáky 2. stupně k podpoře jejich čtenářské a matematické gramotnosti . Zahrada pojatá jako místo dobrodružství , ale i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dobrodružství zahradníh..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dobrodružství zahradního architekta koupíte i tady

Specifikace Dobrodružství zahradního architekta

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 235 Kč

Zahrada je téma, které spojuje všechny výukové lekce této publikace. Vhodná je pro mladší žáky 2. stupně k podpoře jejich čtenářské a matematické gramotnosti. Zahrada pojatá jako místo dobrodružství, ... a dál?

Produkt Dobrodružství zahradního architekta

Dobrodružství zahradního architekta - parametry

Název produktu: Dobrodružství zahradního architekta
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 235 Kč
Maximální cena: 385 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Mgr. Radka Adamcová, Mgr. Marie Malechová, Mgr. Kamila Mužíková, Svatopluk Mareš, Mgr. Tomáš Najbrt, Zahrada je téma, které spojuje všechny výukové lekce této publikace. Vhodná je pro mladší žáky 2. stupně k podpoře jejich čtenářské a matematické gramotnosti . Zahrada pojatá jako místo dobrodružství , ale i jako součást mytologie se stane také prostorem, kde je možné vhodnými metodami a činnostmi rozvíjet jazykovou komunikaci a mezilidské porozumění. Matematickou gramotnost pak budou žáci rozvíjet jako zahradní architekti. Dorozumívání se – kultivovaně, výstižně, vhodné užití verbálních, nonverbálních a paralingválních prostředků Matematická gramotnost – praktické úlohy z běžného života, podobnost s testováním TIMSS a PISA Zahrada – její proměny, zahradní architekt, Zahrada fantazie a osudu, zahrada z(Z)emě V obsažených úkolech budou žáci vedle čtenářské gramotnosti rozvíjet také gramotnost matematickou. Motivujícím prvkem je řešení praktických úloh plynoucích z běžného života a jejich podobnost s úlohami mezinárodních testování TIMSS a PISA. Druh sortimentu : Kniha, Dobrodružství zahradního architekta, Jazyk : Čeština, Počet stran : 94 Dobrodružství zahradního architekta - Mareš a kolektiv Svatopluk. Dobrodružství zahradního architekta - Mareš a kolektiv Svatopluk od nakladatelství Nakl. Svoboda v kategorii Hobby | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.