Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dobiášová Elena: Italština? - jednoduše s CD

Učebnice/Odborná literatura

Dobiášová Elena: Italština? - jednoduše s CD

Hodnocení: 25x
  • 3.92

Italština? - jednoduše s cédéčkem - Elena Dobiášová. Zvuková učebnice, s jejíž pomocí je možné se bez velké námahy naučit slovům, slovním spojením a větám, které se v každodenním styku s italsky mluvícími cizinci nejčastěji používají. Náplň učebnice tvoří 55 tematických okruhů, které jsou namluveny rodilými mluvčími ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dobiášová Elena: Italština? - jednoduše s CD koupíte i tady

Specifikace Dobiášová Elena: Italština? - jednoduše s CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 194 Kč

Učebnici tvoří příručka o 32 laminovaných stranách v kroužkové vazbě a dvě audio CD, na kterých je rodilými muvčími nahrán veškerý text otištěný v příručce. Texty, nejpoužívanější italské výrazy a obr ... a dál?

Produkt Dobiášová Elena: Italština? - jednoduše s CD

Dobiášová Elena: Italština? - jednoduše s CD - parametry

Název produktu: Dobiášová Elena: Italština? - jednoduše s CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 326 Kč
Ušetríte až: 132 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.92 bodů z 5
Počet hodnocení: 25 x
Hodnocení:
  • 3.92
Podrobný popis:

Italština? - jednoduše s cédéčkem - Elena Dobiášová. Zvuková učebnice, s jejíž pomocí je možné se bez velké námahy naučit slovům, slovním spojením a větám, které se v každodenním styku s italsky mluvícími cizinci nejčastěji používají. Náplň učebnice tvoří 55 tematických okruhů, které jsou namluveny rodilými mluvčími na dvou CD a otištěny v přiložené brožuře. Tento způsob učení založený na poslechu a opakování slyšeného je mimořádně účinný, praktický a časově úsporný. Uživatel si zopakuje a doplní své znalosti mluvené italštiny, zkoriguje si chyby ve výslovnosti, slovní zásobě i v gramatice, zdokonalí si svou schopnost rozumět mluvené řeči a naučí se vést rozhovor s cizincem. Určeno pro široký okruh studujících – od mírně pokročilých až po ty, kteří si chtějí pouze opakovat. Doporučujeme i dyslektikům, pro něž toto metodické zpracování představuje optimální způsob podání učiva. Italština? - jednoduše s cédéčkem - Elena Dobiášová od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnici tvoří příručka o 32 laminovaných stranách v kroužkové vazbě a dvě audio CD, na kterých je rodilými muvčími nahrán veškerý text otištěný v příručce. Texty, nejpoužívanější italské výrazy a obraty, jsou rozděleny do tematických okruhů a tvoří je jednotlivá slova, sousloví, věty i souvětí. Příručka s CD je určena mírně pokročilým uživatelům k doplnění znalostí, ale i středně pokročilým k opakování. Stálým opakováním nahraného textu získá uživatel pohotovost ve vyjadřování.Podtitul: Chcete se domluvit italsky? Poslouchejte a opakujte!Rok vydání­: 2005Vazba: Spirálová, kroužkováISBN: 80-7335-051-3Rozměry: 198,0 x 153,0 x 20,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.