Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Digitální cesta k prosperitě

Učebnice/Odborná literatura

Digitální cesta k prosperitě

Hodnocení: 1x
  • 4

Felix Castor je exorcista na volné noze s působištěm v Londýně. V době, kdy nadpřirozený svět čím dál víc proniká do pozemské životní reality, je zvlášť žádaným odborníkem. Dobrý exorcista si může účtovat libovolné ceny a žít si na vysoké noze, ale je v tom háček: dříve nebo později může narazit na ducha, který bude ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Digitální cesta k prosperitě koupíte i tady

Specifikace Digitální cesta k prosperitě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 257 Kč

Kniha přináší výsledky analýz digitální konkurenceschopnosti České republiky v současném ekonomickém prostředí. Jednotlivé studie (Analýza ekonomiky ČR podle míry využití ICT, Efekty spojené s nasazen ... a dál?

Produkt Digitální cesta k prosperitě

Digitální cesta k prosperitě - parametry

Název produktu: Digitální cesta k prosperitě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 257 Kč
Maximální cena: 396 Kč
Ušetríte až: 139 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Felix Castor je exorcista na volné noze s působištěm v Londýně. V době, kdy nadpřirozený svět čím dál víc proniká do pozemské životní reality, je zvlášť žádaným odborníkem. Dobrý exorcista si může účtovat libovolné ceny a žít si na vysoké noze, ale je v tom háček: dříve nebo později může narazit na ducha, který bude silnější než on. A pak spadne klec.Castor si po dokončení případu, kdy mu šlo o život, už přes rok vybírá neplacenou dovolenou. Staré dluhy - a nejen finančního rázu - jej však přimějí, aby se vrátil k životu, který vedl předtím, a aby se ujal k životu, který vedl předtím, a aby se ujal případu zdánlivě jednoduchého vymítání. Problém je v tom, že čím více se toho o duchovi z archivu dovídá, tím méně do sebe události zapadají, a tím hlouběji je vtahován do světa, o němž by raději nic nevěděl. To, co vypadalo jako snadná práce a rychle vydělané peníze, se mění v show s názvem 'Kdo chce jako první zabít Felixe Castora', v níž vystupují démoni, zmrtvýchvstalí a duchové, a ti všichni chtějí vyhrát první cenu.To by tak nevadilo, s nimi si Felix Castor umí poradit. Víc mu dávají zabrat živí. Publikace: Digitální cesta k prosperitě - Ota Novotný;Jiří Voříšek;Kolektiv. Kniha přináší výsledky analýz digitální konkurenceschopnosti České

republiky v současném ekonomickém prostředí. Jednotlivé studie

(Analýza ekonomiky ČR podle míry využití ICT, Efekty spojené s

nasazením ICT, Případové studie inovativního nasazení ICT, Lidské

zdroje v ICT a jejich inovační potenciál, ICT a konkurenceschopnost

České republiky ad.) obsahují mnoho potřebných údajů a návodů jak

zvýšit konkurenční pozici firem na trhu využitím ICT. Publikace: Digitální cesta k prosperitě - Ota Novotný;Jiří Voříšek;Kolektiv. Autor knihy Ota Novotný, Jiří Voříšek, Vydavatelstvo Professional Publishing,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.