Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dialog Úvod do filozofie, sociologie a psychologie - Jan Keller, Petr Novotný

Učebnice/Odborná literatura

Dialog Úvod do filozofie, sociologie a psychologie - Jan Keller, Petr Novotný

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové pohledy společenských věd s ilustracemi Vladimíra Renčína. Knížka je určena studentům gymnázií jako učebnice i jako originální impulz k sebepoznání. Obdobně poslouží zájemcům o humanitní vzdělávání. Nabídne uspokojivá životní východiska všem, kteří je právě hledají. Sociolog Jan Keller přednáší nejen na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dialog Úvod do filozofie, sociologie a psychologie - Jan Keller, Petr Novotný koupíte i tady

Specifikace Dialog Úvod do filozofie, sociologie a psychologie - Jan Keller, Petr Novotný

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 164 Kč

Nové pohledy společenských věd s ilustracemi Vladimíra Renčína. Knížka je určena studentům gymnázií jako učebnice i jako originální impulz k sebepoznání. Obdobně poslouží zájemcům o humanitní vzdělává ... a dál?

Produkt Dialog Úvod do filozofie, sociologie a psychologie - Jan Keller, Petr Novotný

Dialog Úvod do filozofie, sociologie a psychologie - Jan Keller, Petr Novotný - parametry

Název produktu: Dialog Úvod do filozofie, sociologie a psychologie - Jan Keller, Petr Novotný
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 164 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové pohledy společenských věd s ilustracemi Vladimíra Renčína. Knížka je určena studentům gymnázií jako učebnice i jako originální impulz k sebepoznání. Obdobně poslouží zájemcům o humanitní vzdělávání. Nabídne uspokojivá životní východiska všem, kteří je právě hledají. Sociolog Jan Keller přednáší nejen na Ostravské univerzitě, ale i na univerzitách v Lille, Barceloně a Trentu. Spolupracuje s Hnutím Duha a Greenpeace. Jako publicista je v opozici vůči každé podobě hlouposti, bezohlednosti a přetvářky. Psycholog Petr Novotný působil jako soudní znalec, věnoval se převýchově dětských delikventů, prostřednictvím hypnózy navozoval i potlačoval příznaky rozličných nemocí. Vladimír Renčín patří už desítky let k nejpřednějším českým karikaturistům. Vydal množství samostatných titulů. Této publikaci napomohl odlehčením a podtržením nového pohledu na soudobé problémy a úkoly společenských věd. Naše současná životní praxe zpochybňuje jak mnohé teorie, tak také určitá klišé našeho myšlení. Nežijeme v souladu s návody politiků, ekonomů, církví, sociologů, psychologů, filozofů, lékařů, ekologů, futurologů atd. Úvod do filozofie, sociologie a psychologie - Jan Keller, Petr Novotný od authora Jan Keller, Petr Novotný a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Úvod do filozofie, sociologie a psychologie je první společnou prací sociologa Jana Kellera a psychologa Petra Novotného. Autoři hledají styčné body mezi uvedenými společenskovědními disciplínami, aby co nejpřesvědčivěji postihli soudobý životní způsob se všemi jeho důsledky.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.