Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Dennis Schatz: Neandrtálec

Knihy pro děti a mládež

Dennis Schatz: Neandrtálec

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Anotace: Rodina Delacotových objevila během pěšího výletu v Černém lese kostru člověka, kterou později vědci označili za kostru člověka neandrtálského. Čtenáři se seznámí nejen se způsobem života neandrtálců, s dobou, ve které žili, ale i s prací paleoantropologů. Čtenář si pak může jejich práci sám vyzkoušet - může ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88351
skladem

Jaké má kniha
Neandrtálec
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dennis Schatz: Neandrtálec koupíte i tady

Specifikace Dennis Schatz: Neandrtálec

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 353 Kč

Rodina Delacotových objevila během pěšího výletu v Černém lese kostru člověka, kterou později vědci označili za kostru člověka neandrtálského. Čtenáři se seznámí nejen se způsobem života neandrtálců, s dobou, ve které žili, ale i s prací paleoantropologů. Čtenář si pak může jejich práci sám vyzkoušet - může se stát paleoantropologem a "vykopat" svou vlastní repliku kostry neandrtálce, sestavit ji a vytvořit si svou muzejní expozici. ... a dál?

Produkt Dennis Schatz: Neandrtálec

Dennis Schatz: Neandrtálec - parametry

Název produktu: Dennis Schatz: Neandrtálec
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 353 Kč
Maximální cena: 441 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Anotace: Rodina Delacotových objevila během pěšího výletu v Černém lese kostru člověka, kterou později vědci označili za kostru člověka neandrtálského. Čtenáři se seznámí nejen se způsobem života neandrtálců, s dobou, ve které žili, ale i s prací paleoantropologů. Čtenář si pak může jejich práci sám vyzkoušet - může se stát paleoantropologem a "vykopat" svou vlastní repliku kostry neandrtálce, sestavit ji a vytvořit si svou muzejní expozici. Autor : Dennis Schatz, Druh sortimentu : Kniha, Neandrtálec, Jazyk : Čeština, Počet stran : 36 Kniha,2008


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.