Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dějepis pro střední odborné školy

Učebnice/Odborná literatura

Dějepis pro střední odborné školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Dějepis pro střední odborné školy 1. díl - Publikace Dějepis pro SOŠ a SOU 1 vychází z koncepce středoškolských učebnic nakladatelství Práce, přináší však několik odlišností, které vyplývají z charakteru platných osnov. Tyto osnovy nevěnují stejnou pozornost všem dějinným etapám, ale zdůrazňují novodobé dějiny zhruba ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Dějepis pro střední odb..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Dějepis pro střední odborné školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 171 Kč

2. vydání. Souborná učebnice dějepisu pro střední odborné školy. V učebnici jou popsány nejdůležitější historické události a historické souvislosti. České i světové dějiny jsou probírány paralelně. Učebnice má schvalovací doložku MŠMT ČR. ... a dál?

Produkt Dějepis pro střední odborné školy

Dějepis pro střední odborné školy - parametry

Název produktu: Dějepis pro střední odborné školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dějepis pro střední odborné školy 1. díl - Publikace Dějepis pro SOŠ a SOU 1 vychází z koncepce středoškolských učebnic nakladatelství Práce, přináší však několik odlišností, které vyplývají z charakteru platných osnov. Tyto osnovy nevěnují stejnou pozornost všem dějinným etapám, ale zdůrazňují novodobé dějiny zhruba od přelomu 18. a 19. století. Tím, že je zdůrazněn strukturní prvek, dochází k porušení chronologie; je třeba učinit jisté "průhledy" do budoucího vývoje, jinde je zapotřebí uplatnit hrubší pohled nazpět. Tento princip je v textu záměrně značně uplatněn. Větší důraz byl kladen na obrazový materiál, tedy na vizuální prezentaci dějin. Z technických důvodů je učebnice rozdělena do dvou svazků. Její první díl končí třicetiletou válkou. Snahou autora bylo dosáhnout, aby učebnice byla sevřeným informačním celkem a vzbuzovala středoškoláky o hlubší zájem o dějiny Publikace: Dějepis pro střední odborné školy - Petr Čornej. České a světové dějiny Jedna souborná učebnice je určena středním odborným školám, které mají v učebním plánu zařazen dějepis. Soustřeďuje se na základní mezníky v dějinách lidstva, na historické souvislosti, na dějiny kultury běžného života lidí - jakousi historickou každodennost. České i světové dějiny jsou probírány paralelně. Učebnice má schvalovací doložku MŠMT ČR. Publikace: Dějepis pro střední odborné školy - Petr Čornej. Dějepis pro SOŠ 2.v. SPN - České a světové dějiny - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu le


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.