Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Deb Caletti: Odešel

Próza - beletrie

Deb Caletti: Odešel

Hodnocení: 1x
  • 5

Prozkoumejte všechna zákoutí svého svědomí, odhalte i ta nejtemnější tajemství... Dani Kellerová se probudila po večírku s třeštící hlavou. Vypila moc vína a nemá ani tušení, jak se dostala domů. Něco je jinak není tady Ian, její manžel! Rozhodla sezůstat v klidu, třeba se pohádali a on jen někde trucuje. Jenže jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Odešel
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Deb Caletti: Odešel koupíte i tady

Specifikace Deb Caletti: Odešel

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 203 Kč

Dani Kellerová se probudila po večírku s třeštící hlavou. Vypila moc vína a nemá ani tušení, jak se dostala domů. Něco je jinak… není tady Ian, její manžel! Rozhodla se zůstat v klidu, třeba se poháda ... a dál?

Produkt Deb Caletti: Odešel

Deb Caletti: Odešel - parametry

Název produktu: Deb Caletti: Odešel
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Prozkoumejte všechna zákoutí svého svědomí, odhalte i ta nejtemnější tajemství... Dani Kellerová se probudila po večírku s třeštící hlavou. Vypila moc vína a nemá ani tušení, jak se dostala domů. Něco je jinak není tady Ian, její manžel! Rozhodla sezůstat v klidu, třeba se pohádali a on jen někde trucuje. Jenže jak plyne hodina za hodinou, její hněv narůstá, pak se mění v obavy a ty přerůstají v paniku. Snad posté už mu volá na mobil, ale slyší jen jeho nahraný hlas oznamující, že není přítomen. Nikdo ze známých oněm nic neví. Přivolaná policie začne Ianovo zmizení vyšetřovat. Během čekání Dani proběhne před očima celý jejich společný život, prozkoumá všechna zákoutí svého svědomí, odhalí i ta nejtemnější tajemství, aby nakonec pochopila pravdu o sobě, Ianovi i jejichmanželství.Co se doopravdy stalo? Odešel? Jsem přesvědčená o tom, že k nevěře často dochází, protože jste na potápějící se lodi a musíte skočit, ale nedokážete to. Možná jste příliš bezpáteřní, než abyste skočili. Voda je příliš temnáa rozbouřená a moře je příliš velké. Ani záchrana vlastního života není dostatečný důvod pro skok ne, potřebujete nějaké ruce v zádech, ruce, které by vás postrčily, ruce něčeho tak neodvratného a nevyhnutelného a panovačného, jako je láska. Musí to být něco takvelkého, víte, aby vás to přimělo skočit. Záchranný člun dole je tak malý a to neznámé je tak nezměrné a vy víte, kde je na lodi kuchyně, víte, kde je vaše postel, a potápění je stejně tak pomalé, že už jste si na něj zvykli. A ani nechcete nikomu ublížit; v tom je taironie. I když je to někdo, kdo na vás křičel a uhodil vás. Deb Caletti se narodila 16. června 1963 v San Rafaelu v Kalifornii. Když jí bylo jedenáct let, celá rodina se přestěhovala do Seattlu ve Washingtonu. Tam dnes také autorka bydlí se svým manželem.Vášeň pro psaní se u ní prý objevila už v útlém věku. Vystudovala žurnalistiku, ale o první román se pokusila, až když trochu odrostlo její druhé dítě. Až její pátou knihu, The Qeen of Everything, si v roce 2002 vybralo nakladatelství Simon and Schuster. I když byla knihapůvodně určena dospělým, získala si značnou popularitu mezi mladými čtenáři. Deb Caletti proto pokračovala dalšími knihami pro mládež. Je finalistkou National Book Award a nositelkou řady ocenění. Proslulost si získala zejména tím, že do knih pro mládež směle vnášísložité problémy vyhrazené spíše knihám pro dospělé. Zajímají ji komplikované rodinné vztahy, neúplné rodiny i vztah člověkak přírodě. V roce 2013 vyšel v nakladatelství Random House její první román pro dospělé Hes Gone, Odešel. Brzy jí má vyjít dalšíromán The Divorce Ranch (2015). Její knihy byly přeloženy do němčiny, polštiny a portugalštiny a vycházejí i ve Velké Británii.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.