Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen David Zábranský: Slabost pro každou jinou pláž

Knihy

David Zábranský: Slabost pro každou jinou pláž

Hodnocení: 1x
  • 4

Slabost pro každou jinou pláž – Poznámky k moři, smíchu a duchu doby - David Zábranský. Jak vypadá humanistický tanec v rozvalinách koncentračního tábora? Je láska výrazem touhy stát se bordelmamá celého světa? Jsme štastni, když nekonečně dlouho odpočíváme na pláži demokracie? – A proč, když se podíváme kolem sebe, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78619

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Zábranský: Slabost pro každou jinou pláž koupíte i tady

Specifikace David Zábranský: Slabost pro každou jinou pláž

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Jak vypadá humanistický tanec v rozvalinách koncentračního tábora? Je láska výrazem touhy stát se bordelmamá celého světa? Jsme štastni, když nekonečně dlouho odpočíváme na pláži demokracie? – A proč, ... a dál?

Produkt David Zábranský: Slabost pro každou jinou pláž

David Zábranský: Slabost pro každou jinou pláž - parametry

Název produktu: David Zábranský: Slabost pro každou jinou pláž
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Slabost pro každou jinou pláž – Poznámky k moři, smíchu a duchu doby - David Zábranský. Jak vypadá humanistický tanec v rozvalinách koncentračního tábora? Je láska výrazem touhy stát se bordelmamá celého světa? Jsme štastni, když nekonečně dlouho odpočíváme na pláži demokracie? – A proč, když se podíváme kolem sebe, vidíme jen proudy aut?Debut mladého českého autora opouští zavedená klišé české prózy. Elegantně a vtipně, originální románovou formou - bildungsroman bez morálky a bez vývoje - promítá životy záměrně schematizovaných postav, symbolů a obětí svých kultur na plátna tak rozdílných témat, jako jsou utrpení a turismus, Osvětim a dobrosrdečnost, konec dějin a make-up.Bereme do rukou ručníky. Proti Osvětimi je všechno sranda. – Stud za vlastní holý zadek vystřídaly rozpaky z ubohosti vlastního myšlení. Slabost pro každou jinou pláž – Poznámky k moři, smíchu a duchu doby - David Zábranský od nakladatelství Argo v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.