Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David Václavík, Zdeněk R. Nešpor: Příručka sociologie náboženství

Knihy naučná literatura

David Václavík, Zdeněk R. Nešpor: Příručka sociologie náboženství

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Příručka sociologie náboženství - R. Zdeněk Nešpor;David Václavík. Kniha seznamuje s vývojem, hlavními přístupy a metodami sociologie náboženství jako disciplíny, s jejími aktuálními tématy a výzkumnými okruhy a s hlavními postavami oboru. Záměrem autorů je, aby sloužila jako referenční příručka o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Václavík, Zdeněk R. Nešpor: Příručka sociologie náboženství koupíte i tady

Specifikace David Václavík, Zdeněk R. Nešpor: Příručka sociologie náboženství

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 168 Kč

Kniha seznamuje s vývojem, hlavními přístupy a metodami sociologie náboženství jako disciplíny, s jejími aktuálními tématy a výzkumnými okruhy a s hlavními postavami oboru. Záměrem autorů je, aby sloužila jako referenční příručka o současném stavu a směřování sociologického studia religiozity a spirituality, včetně jejich individualizovaných a detradicionalizovaných podob. Je určena studentům sociologie, religionistiky a dalších společenských a humanitních věd, badatelům v těchto oblastech, pracovníkům státního i » ... a dál?

Produkt David Václavík, Zdeněk R. Nešpor: Příručka sociologie náboženství

David Václavík, Zdeněk R. Nešpor: Příručka sociologie náboženství - parametry

Název produktu: David Václavík, Zdeněk R. Nešpor: Příručka sociologie náboženství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Příručka sociologie náboženství - R. Zdeněk Nešpor;David Václavík. Kniha seznamuje s vývojem, hlavními přístupy a metodami sociologie

náboženství jako disciplíny, s jejími aktuálními tématy a

výzkumnými okruhy a s hlavními postavami oboru. Záměrem autorů je,

aby sloužila jako referenční příručka o současném stavu a směřování

sociologického studia religiozity a spirituality, včetně jejich

individualizovaných a detradicionalizovaných podob. Je určena

studentům sociologie, religionistiky a dalších společenských a

humanitních věd, badatelům v těchto oblastech, pracovníkům státního

i neziskového sektoru, novinářům a širší zainteresované veřejnosti. Publikace: Příručka sociologie náboženství - R. Zdeněk Nešpor;David Václavík. Náboženství působí na život společnosti. Má vliv na politiku, kulturu i ekonomiku. Také mnohé sociální instituce vycházejí z náboženských kořenů. Sociologický přístup ponechává stranou pravost jednotlivých náboženství. Soustředí se na výzkum sociálního jednání, vztahů a skupin, které na základě náboženství vznikají. Tato publikace uvádí čtenáře do studia sociologie náboženství. Autoři probírají náboženství v kontextu obecné sociální teorie, věnují se sekularizaci, novým náboženským hnutím i ... Příručka sociologie nábožen. - Edice: Studijní texty - Slon - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 448 str. - ISBN:


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.