Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky

Knihy naučná literatura

David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky

Hodnocení: 1x
  • 4

Za necelý rok po 1. vydání novinkové Cestovní knihy (1. listopadu 2006) vychází druhé vydání úspěšné publikace, určené turistům - motoristům. Cestovní kniha, to je 150 (+1) tras po Čechách, Moravě a Slezsku, námětů, jak s využitím vlastního auta, motocyklu, obytného automobilu poznávat nejcennější a nejzajímavější ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

VOLNÉ VSTUPENKY A POUKAZKY V CELKOVÉ HODNOTĚ PŘES 10 000 Kč! Poznejte Česko všemi smysly s novou Cestovní knihou! Průvodce po 150 + 1 zajímavých motoristických trasách Mapky a popisy výletů Užitečné informace, tipy na výlety, doporučené restaurace, nové aktivity pro volný čas Všem, kdo s využitím auta chtějí aktivně poznávat nejkrásnější a nejzajímavější kouty vlasti, je určena tato publikace. Kniha inspiruje k výletům a poskytuje soubor užitečných informací od popisu památek a cenných přírodních lokalit » ... a dál?

Produkt David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky

David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky - parametry

Název produktu: David Soukup: Cestovní kniha + vstupenky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Za necelý rok po 1. vydání novinkové Cestovní knihy (1. listopadu 2006) vychází druhé vydání úspěšné publikace, určené turistům - motoristům. Cestovní kniha, to je 150 (+1) tras po Čechách, Moravě a Slezsku, námětů, jak s využitím vlastního auta, motocyklu, obytného automobilu poznávat nejcennější a nejzajímavější kouty naší země. Rodiny, party přátel, dvojice i jednotlivci v publikaci najdou nejen inspiraci k jednodenním výletům, ale především soubor užitečných informací - od stručných popisů hlavních památek (včetně aktuálních otvíracích dob) a přírodních lokalit, mapek s vyznačenou trasou a cílů, až po náměty k různým outdoorovým aktivitám (lodě, lanovky, bobové dráhy, koně, golf, koupání aj.) a místa, doporučená k zastavení (restaurace, penziony). Na trasách jsou i tipy na krátká pěší putování. K Cestovní knize je připojeno 228 vstupenek a poukázek, z toho 80 zcela nových (jiných, nežli v 1. vydání se 177 vstupenkami a poukázkami ). Volné vstupy na hrady, zámky, do muzeí, jeskyní, ZOO, lodní lístky, poukázky na dobroty či využití vybraných sportovních zařízení v celkové hodnotě více než 10 000 Kč platí tři roky od vydání publikace, do 31.12.2010. S Cestovní knihou Česko poznáte opravdu všemi smysly ! Publikace: Cestovní kniha - 177 vstupenek - David;Soukup. VOLNÉ VSTUPENKY A POUKAZKY V CELKOVÉ HODNOTĚ PŘES 10 000 Kč!

Poznejte Česko všemi smysly s novou Cestovní knihou!

- Průvodce po 150 + 1 zajímavých motoristických trasách

- Mapky a popisy výletů

- Užitečné informace, tipy na výlety, doporučené restaurace, nové

aktivity pro volný čas

Všem, kdo s využitím auta chtějí aktivně poznávat nejkrásnější a

nejzajímavější kouty vlasti, je určena tato publikace. Kniha

inspiruje k výletům a poskytuje soubor užitečných informací - od

popisu památek a cenných přírodních lokalit až k aktuálním

otevíracím dobám, námětům na různé aktivity (restaurace, penziony

ap.) Nechybí tipy na nenáročné výšlapy. Publikace je bohatě

vybavena fotografiemi, doplněna mapkami a trasami výletů i s

rejstříkem.

Mimořádným doplňkem je brožura obsahující takřka 180 vstupenek a

poukázek k volným nákupům na hrady, zámky, do muzeí, jeskyní, lodní

lístky i kupony na jídlo, popř. využití sportovních zařízení - vše

v celkové hodnotě více než 10 000,- Kč. Publikace: Cestovní kniha - 177 vstupenek - David;Soukup. Cestovní kniha + vstup.a pouk. - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku - Soukup & David - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesk


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.