Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen David Raus: Zadávání veřejných zakázek

Učebnice/Odborná literatura

David Raus: Zadávání veřejných zakázek

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zadávání veřejných zakázek - judikatura s komentářem - David Raus. Publikace přináší soubor případů, který obsahuje významná rozhodnutí Krajského soudu v Brně a Nejvyššího správního soudu. Tato rozhodnutí určují klíčové směry vývoje tuzemské judikatury v oblasti zadávání veřejných zakázek. V některých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Raus: Zadávání veřejných zakázek koupíte i tady

Specifikace David Raus: Zadávání veřejných zakázek

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 275 Kč

Publikace Zadávání veřejných zakázek, kterou napsal David Raus, přináší soubor případů, který obsahuje významná rozhodnutí Krajského soudu v Brně a Nejvyššího správního soudu. Tato rozhodnutí určují ... a dál?

Produkt David Raus: Zadávání veřejných zakázek

David Raus: Zadávání veřejných zakázek - parametry

Název produktu: David Raus: Zadávání veřejných zakázek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 275 Kč
Maximální cena: 575 Kč
Ušetríte až: 300 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zadávání veřejných zakázek - judikatura s komentářem - David Raus. Publikace přináší soubor případů, který obsahuje významná rozhodnutí Krajského soudu v Brně a Nejvyššího správního soudu. Tato rozhodnutí určují klíčové směry vývoje tuzemské judikatury v oblasti zadávání veřejných zakázek. V některých případech vybral autor takové části odůvodnění rozhodnutí, z kterých je patrno, jak byly odpovědi na sporné otázky vytvářeny, což může být dobře využitelné pro budoucí aplikační praxi. V jiných případech autor srovnává rozhodnutí obou soudů, z čehož vyplývá dosavadní názorový vývoj a tím i odhad budoucího judikatorního vývoje. Ve zbylých případech se autor zabývá směry judikovanými zatím pouze krajským soudem, u nichž bude zajímavé sledovat dojudikování sporných otázek v praxi Nejvyššího správního soudu. Při výběru případů byl autor veden snahou vybrat modelové situace, k nimž může při zadávání veřejných zakázek docházet. Publikace bude jistě užitečným pomocníkem všem, kteří jsou nuceni se problematikou veřejných zakázek zabývat. Publikace: Zadávání veřejných zakázek - judikatura s komentářem - David Raus. David RausJudikatura s komentářemWolters KluwerKniha, čeština, 424 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.