MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Křížovky, hlavolamy, luštění » Srovnání cen David L. Hoyt: Slovní labyrint

Křížovky, hlavolamy, luštění

David L. Hoyt: Slovní labyrint

Hodnocení: 1x
 • 4
EAN: 9788072524358

55 legend z českých hradů, zámků a měst přináší pověsti o založení města Karlovy Vary, o dělení majetku pánů z Růže v Českém Krumlově či o řádění čertů na Karlštejně i Rabí. Dozvíte se, jak bylo v Kutné Hoře objeveno stříbro, jaký začarovaný pokoj skrývá zámek v Litomyšli a jakou kaši vařila Bílá paní z ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0
skladem

Jaké má kniha
Slovní labyrint
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen David L. Hoyt: Slovní labyrint

Specifikace David L. Hoyt: Slovní labyrint

Kategorie Křížovky, hlavolamy, luštění
Nejnižší cena 81 Kč

Jedinečná písmenková společenská hra pro celou rodinu. Neradi se na dovolené nudíte? A už vás omrzely křížovky i sudoku? Chcete zkusit něco nového? Tak právě pro vás je tu tato knížka Word Slovní labyrint. Hledejte slova podle nápovědy a pozor, ať nezabloudíte v labyrintu! Vhodné pro děti od 8 let. Jedinečná písmenková společenská hra pro celou rodinu. Neradi se na dovolené nudíte? A už vás omrzely křížovky i sudoku? Chcete zkusit něco nového? Tak právě pro vás je tu tato knížka Word Slovní » ... a dál?

Produkt David L. Hoyt: Slovní labyrint

David L. Hoyt: Slovní labyrint - parametry

Název produktu: David L. Hoyt: Slovní labyrint
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 81 Kč
Maximální cena: 297 Kč
Ušetríte až: 216 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • 55 legend z českých hradů, zámků a měst přináší pověsti o založení města Karlovy Vary, o dělení majetku pánů z Růže v Českém Krumlově či o řádění čertů na Karlštejně i Rabí. Dozvíte se, jak bylo v Kutné Hoře objeveno stříbro, jaký začarovaný pokoj skrývá zámek v Litomyšli a jakou kaši vařila Bílá paní z Jindřichova Hradce. Málokdo ví, proč vznikla věhlasná sbírka uměleckých předmětů na Konopišti, nebo jaký smutný příběh se váže ke jménu Popravní louky pod hradem Hluboká. Zjistíte, pro koho dal Karel IV. vypustit slavíky do lesů na Křivoklátě a co se stalo se zlým purkrabím na Lokti a ještě mnoho a mnoho jiného.

  O autorce:

  Alena Ježková (

 • 1966) je uznávanou autorkou populárně naučných knih o české historii. Jmenujme Praha babka měst (Albatros 2002), Staré pověsti české a moravské (Albatros 2005), Karel IV. (Práh, 2005), Strážci pražských ulic (Mladá Fronta, 2006). Do povědomí zahraničních návštěvníků vstoupila naposledy knihou 77 pražských legend (Práh, 2006). Za svou tvorbu obdržela řadu cen.

  Ilustrace:

  Akademická malířka Zdenka Krejčová.

  Počet stran: 208, více než 100 ilustrací

  Vazba: pevná s přebalem, matná

  Rozměry: 135 × 208

  Rok vydání: 2013

  EAN: 9788072524358

  ISBN: 978-80-7252-435-8

  Už vás omrzely křížovky i sudoku? Chcete zkusit něco nového? Tak pro vás je tady WORD – Slovní labyrint – nová edukativní hra, která ve své stolní podobě spatřila světlo světa teprve nedávno. Jejím tvůrcem je slavný americký tvůrce her a hádanek David Hoyt.

  Také na české verzi hry pracoval přední hádankář a luštitel, člen české Mensy, RNDr. Jaroslav Flejberk. Hra totiž pracuje s jazykem, takže bylo nutné vytvořit úplně novou sadu zadání.

   

  A v čem tedy tato hra spočívá:

  Nejedná se o žádnou klasickou osmisměrku. Slova lze skládat různými způsoby. Nemusí se spojovat jenom zleva doprava, od shora dolů a šikmo, ale písmenka na sebe mohou navazovat hned několika směry na přeskáčku. Jediné pravidlo je, že po sobě jdoucí písmena se musí vždy dotýkat.

  Užijte si tuto první velkou sadu tvořivé zábavy.

   

   

   

   

   

  Počet stran: 128

  Vazba: pevná s přebalem, matná

  Rozměry: 135 × 208

  Rok vydání: 2013

  EAN: 9788072524358

  ISBN: 978-80-7252-435-8


Přidat recenzi pro David L. Hoyt: Slovní labyrint

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.