Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David Greger, Eliška Walterová, Martin Chvál, Karel Černý: ŠKOLSTVÍ-VĚC (NE)VEŘEJNÁ?

Knihy naučná literatura

David Greger, Eliška Walterová, Martin Chvál, Karel Černý: ŠKOLSTVÍ-VĚC (NE)VEŘEJNÁ?

Hodnocení: 1x
  • 4

Školství - věc (ne)veřejná – Názory veřejnosti na školu a vzdělání - Karel Černý, David Greger, Martin Chvál, Eliška Walterová. Publikace čtenářům přináší výsledky analýz názorů a postojů české veřejnosti ke školství a vzdělávání včetně názorů na jeho vývoj, reformy a současné problémy. Pozornost je věnována zejména ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Greger, Eliška Walterová, Martin Chvál, Karel Černý: ŠKOLSTVÍ-VĚC (NE)VEŘEJNÁ? koupíte i tady

Specifikace David Greger, Eliška Walterová, Martin Chvál, Karel Černý: ŠKOLSTVÍ-VĚC (NE)VEŘEJNÁ?

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 188 Kč

Publikace čtenářům přináší výsledky analýz názorů a postojů české veřejnosti ke školství a vzdělávání včetně názorů na jeho vývoj, reformy a současné problémy. Pozornost je věnována zejména a) názorům na stav současného školství, jeho vývoj a roli aktérů, kteří do podoby vzdělávání zasahují; b) vztahu ke vzdělávání, vzdělanostním aspiracím a preferované vzdělávací dráze; c) pohledům na funkce a problémy současné školy, ale i názorům na podobu ideální školy budoucnosti; d) názory na spravedlivost vzdělávání; e) » ... a dál?

Produkt David Greger, Eliška Walterová, Martin Chvál, Karel Černý: ŠKOLSTVÍ-VĚC (NE)VEŘEJNÁ?

David Greger, Eliška Walterová, Martin Chvál, Karel Černý: ŠKOLSTVÍ-VĚC (NE)VEŘEJNÁ? - parametry

Název produktu: David Greger, Eliška Walterová, Martin Chvál, Karel Černý: ŠKOLSTVÍ-VĚC (NE)VEŘEJNÁ?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 257 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Školství - věc (ne)veřejná – Názory veřejnosti na školu a vzdělání - Karel Černý, David Greger, Martin Chvál, Eliška Walterová. Publikace čtenářům přináší výsledky analýz názorů a postojů české veřejnosti ke školství a vzdělávání včetně názorů na jeho vývoj, reformy a současné problémy. Pozornost je věnována zejména a) názorům na stav současného školství, jeho vývoj a roli aktérů, kteří do podoby vzdělávání zasahují; b) vztahu ke vzdělávání, vzdělanostním aspiracím a preferované vzdělávací dráze; c) pohledům na funkce a problémy současné školy, ale i názorům na podobu ideální školy budoucnosti; d) názory na spravedlivost vzdělávání; e) názorům na školní kurikulum, důležitost jednotlivých předmětů a kompetencí; f) postoje k testování žáků (včetně otázky nové maturity); g) obrazu učitele v očích české veřejnosti. Výsledky jsou založeny na rozsáhlém reprezentativním sociologickém výzkumu dospělé české veřejnosti s důrazem na pohled rodičů. Školství - věc (ne)veřejná – Názory veřejnosti na školu a vzdělání - Karel Černý, David Greger, Martin Chvál, Eliška Walterová od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.